Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a fülem. Mit tegyek?...

Fáj a fülem. Mit tegyek? Ilyen. Kis uggyel nem futnek orvoshoz. Infralampaval artok?

Figyelt kérdés

lehet huzatot is kaptam.de viz is belement...furdesnel.kiakartam mosni tusolas kozbe,es benne maradt a viz...mar 2 napja ugralok fel labon-persze nem.egesz nap-es sehogyse jon ki csak erzem h benne van es faj is.

Ha elkezdenem infralamoaval melegiteni az segit?vgy beleszaritja vgy nemtudom es megrosszabb lesz?koszibelore is az ertelmes valaszokat.

24 eves lany. :))



2018. jún. 30. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Beleszárítja??? DEHOGY.. nyugodtan melegísd infralámpával vagy tegyél rá meleg sót. Ha nem lesz jobb pár napon belül és még mindig érzed a vizet menj el dokihoz max.kiír egy fülcseppet. De lehet középfül gyulladás lesz belőle és akkor kapsz antibiotikumot majd. Jobbulást :)
2018. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagy köszi :D.jaj meg az egyik bolond tanarom irta 1x h ha belenyulok a fulembe es faj ne melegutsem mert beleszarad a takony :'DDD.Es ebbol krealtam h beleszaritja a vuzet vgy mi?de szerintem ilyen.ni.cs h a takonyt is beleszaritana a dulmbe es megnagyobb gyulladast okozna.szerintem ez hulyeseg.bar en ?eg meg nagy gyerek vgyk ebbe abba ugyh nemtudtam mitcsinaljak.

Ugyh koszonom szepen.infra lampazom.remelem helyrejovok nem akarok antibiotikumot :)!!

2018. jún. 30. 22:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok felre gepelesert.:)
2018. jún. 30. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Menj orvoshoz!
2018. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk tényleg jól félregépeltél, alig tudtalak elolvasni. :)


Nyugodtan lámpázd! Sőt, ajánlatos. Első írta a meleg sót. Az is jó. Vagy melegíts fedőt, takard be valamivel - konyharuha, törölköző, használaton kívüli póló, teljesen mindegy, és feküdj rá. Túl forró ne legyen. A sóval ugyanígy, takard be, annak a melegsége jóval tovább tart, mint a fedőnek. Régi módszer, de hatásos.

2018. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó :))! De jooo.Nagyon szépen koszonom :)!Ma is tanultam valami újat :)! Nagy segitseg :),anyam helyett,is anyam itt nehany valaszolo.:)Hálásan koszonom :)!


Jaj igen telefonrol mindig ilyen benan irok foleg ha gyorsan irok.azert koszi h kibogoztad :)! Csinalok sos zoknit+elo a vasalo.:)

2018. jún. 30. 23:38
 7/7 A kérdező kommentje:

Hála a jó égnek ezekkel a praktikákkal helyrejöttem :)).köszönöm. :)

meg egy kis C és D vitaminnal.

2018. júl. 4. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!