Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki le tudja...

Van itt olyan, aki le tudja szépen vezetni, el tudja mondani, miért vegyem fel az oltást?

Figyelt kérdés
Olyanokat keresek, akik képesek szóbeli kommunikációra, 2 szónál többet el tudnak mesélni arról, hogy miért érdemes beoltatnia magát az embernek. Ne adj isten még meg is tudják életszerűen cáfolni a másik oldal meglátásait... Mivel ilyet még én nem láttam. Amennyiben úgy érzed, te ilyen vagy, írj egy privát üzenetet... Ne írogass ide, mert azzal nem foglalkozom, azt nem tudom komolyan venni.

2021. szept. 20. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

😂 Kb te is ennyire vagy komolyan vehető...

Biztosan minden érvre lenne egy "okosságod"...

Nem kár érted Norbert,tégy belátásod szerint😉

2021. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ha ez így lenne és ilyen primitív lennék mint te, a jelen kérdésben legalábbis... Szerinted nem azt írnám, hogy hülyék vagytok mind, mind megpusztultok?


Tehát feltehetően nem vagyok ilyen gondolkodásképtelen, mint mondjuk te, ezen kérdésben, a komment alapján.


Az értelmes és a primitív ember közt alapvetően ez a fő különbség.


A primitív valamit gondol, oszt az úgy van. Nem képes információt befogadni, feldolgozni, megfontolni... Felelőtlen kijelentéseket tesz, mer az úgy van...


Az értelmes ember pedig lehetőséget biztosít arra, mindig, minden kérdésben, hogy új ismeretet sajátíthasson el, a sajátjától eltérő gondolatmenetet ismerhessen meg. Tehát nem szívatja magát, nem akar adott esetben hülye maradni...

2021. szept. 20. 16:55
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy év alatt nem találtál elég infót akkor egyszerűen lusta vagy, emiatt pedig minek győzködne bárki.
2021. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Minden korábbi statisztika alapján sokszor nagyobb esélyed van belehalni, illetve súlyos szövődményeket elszenvedni, ha nem oltatod be magadat, a betegség miatt, mint ha beoltatod magadat, ugyanez az oltás mellékhatások miatt.
2021. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Látható, hogy a primitív egyed, az menthetetlen. Hiába vezetem le mi a gond, bizonyítod, hogy te ez vagy. Ez szomorú... Na, ide nem kívánok többet írni, ezzel már mindent leírtam, amit lehetett. Többnek értelme nincs.
2021. szept. 20. 16:58
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
Én biztos nem. Nem vagyok sem orvos, sem gyógypedagógus, sem Google. Nem értem, hogy tudományos témákról az emberek miért más "civilekkel" akarnak diskurálni.
2021. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Már olvastam több hozzászólást tőled, emlékszem a nickedre... Mindenhol elég pökhendi és arrogàns stílusban adod elő. Gondolom most is egy kis feszültséget akarsz generálni...

Nem kell felvenni az oltást, rajtad múlik.

S igen, az interneten minden ok/indok, pro és kontra adott egy felelősségteljes döntés meghozatalához.

2021. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Nincs olyan érv ami mellette szól. Én leszögeztem hogy ne merjenek kórházba vinni, ha elkapom, inkább a halál, mert ezt vállaltam. Eddig 2x kaptam el, meg sem éreztem.
2021. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Na, ez a rész, hogy "mert ezt vállaltam" egy emberhez méltó és értékes tulajdonság! Tartsd meg ezen jó tulajdonságod!


Ez azon oltottakban nincs meg, akik százezer számra sírnak, vergődnek, hogy az oltás után "dögrováson" vannak, pedig ők ezt vállalták, aláírták ugye...


Meg úgy a népesség jó 90%-ban szintén nincs meg. Ezért ez egy különösen értékelendő tulajdonság!

2021. szept. 20. 17:46
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Nincs olyan hatás ami miatt erre a méreg löttyre rá beszéljelek.a pfizer mellekhatások fb csoportba kellene azt a rengeteg véleményt elovasni na ott nincs kamu. Persze a hirekbe se híre se hamva.
2021. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!