Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 22 éves fiú vagyok és 40 órát...

22 éves fiú vagyok és 40 órát levezettem, de még mindig nem tudok vezetni, az oktató le fog rólam mondani, annyira reménytelennek látja a helyzetet. Valaki leírná hogyan kell vezetni vagy hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 18:59
 1/10 crudy ***** válasza:
100%
Hat gyakorolj sokat. Persze ahoz h segitsunk tudnunk kene h mi nem megy. Nem tudsz beszalni az autoba?
2018. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy akarom, hogy a forgalomban vezess. Nem mindenki alkalmas rá.
2018. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha leírnád a hibáid... Lefulladsz? Nem veszed észre a jelzéseket? Nem tudsz kanyarodni? Nem tudsz leparkolni?
2018. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek nehez ment, akinnem 20bol19 hazudik. Van oktató akinél nem is tudsz megtanulni, aki csak az autot szolgáltatja.
2018. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen nem veszem észre a jelzéseket ez az egyik
2018. febr. 22. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az csak rajtad múlik, mehetsz te akármilyen oktatóhoz, ő nem tud odafigyelni helyetted, vagyis tud, de akkor soha nem lesz jogsid, mert vizsgán neked kell odafigyelni.
2018. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kevés infóból ara következtetek hogy képtelen vagy megosztani a figyelmedet, szóval olyan dolgot kellene csinálnod gyakorlás képen ami ezt fejleszti. De az lenne a legjobb, ha ez a választott tevékenység a mozgás koordinációdat is fejlesztené.


A vezetésről meg úgy általában: 40-50000 km balesetmentes vezetés után már mondhatod ,hogy tudsz vezetni, de ekkor még a rutinod elég gyatrának nevezhető.

2018. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

És mi az ami nem megy?

Harapófogóval kelljen nekünk kihúzni belőled hogy mi az amit nem tudsz megcsinálni 40 óra után annyira, hogy még az oktató is le mond rólad?

Ne vezess inkább az a tanácsom.

2018. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak elkeseriteni, de a vezetes tenyleg nem valo mindenkinek

igy vagy ugy mindenkit meg lehet tanitani vezetni, a baratnomnek is sikerul 2. vagy 3. alkalomra levizsgazni, de friss jogsisan meg honapokig megcsinalt olyanokat, hogy kezifekkel indult el, vagy paras ablakokkal siman berakta sebessegbe, hogy na indulunk es nem zavarta, hogy zero kialatas volt a kocsibol. Szerencsere ilyenkor ott voltunk mellette es felhivtuk a figyelmet a hibara, de szegenykem az elso alkalommal mikor egyedul vezetett, kikanyarodott a busz ele az meg betolta a sarki hazba. Szerencsere csak a kocsi serult, de o akkor rajott, hogy ez nem neki valo, es azota se vezet, pedig van jogsija.

Ezt csak azert irom, mert ha te is ilyen remenytelen eset vagy, akkor sajnos nem szabad ezt eroltetni.


Ha pedig nem vagy remenytelen, csak fiatal es figyelmetlen, akkor keress egy masik oktatot es kerd ki annak a velemenyet.

2018. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

erre biztos választ nem fogunk tudni adni, mert nem ismerünk,de:


1, való igaz, nem mindenkinek való a vezetés. nekem se, nagyon úgy tűnik, 9 óra után még váltani sem tudok rendesen. az oktatóm szerint értelmes ember vagyok, de semmi érzékem a gyakorlati dolgokhoz.


2, lehet h csak gyakorolnod kell vagy nehezen tanulsz meg dolgokat.


lehet h érdemes lenne oktatód váltani, ha a mostani mondjuk idegbeteg, de ha másik oktatóval sem megy, lehet, h érdemes lenne elgondolkodni arról, h nem kéne vezetned, de ez tényleg neked kell érezned, h van-e érzéked hozzá.

én kb. 15-20 óráig nyúzom az oktatómmal, aztán megbeszéljük, h reménytelen-e a dolog.

2018. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!