Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer, sinopharm vagy sputnik...

Pfizer, sinopharm vagy sputnik huszonéveseknek?

Figyelt kérdés
Első oltásom lenne, ez a három opcióm van, de a családi vélemények nagyon megosztóak, mindenki a másikra voksol. Ezért szeretnék még véleményeket olvasni, hogy 25 évesnek mit ajánlanátok? Vagy teljesen mindegy?
2021. szept. 21. 11:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%

Ha fiatal férfi vagy majdnem mindegy... :D


65 év alatti férfiakra a Sinopharmot Bahreinben 80% kötnyékére tesztelték.


Pfizer jó ugye külföldre, WHO pedig ajánlja a Sinopharmot, így ők tán előnyösebbek, és közülük egyik se vág annyira offra.


A Sputniktól rosszabbul szoktak lenni, de nagyon emberfüggő.


Én még áprilisban Sinopharmot kaptam, az antitest teszt a maximumot mutatta a véremből. Szüleim Pfizert kaptak, nekik hasonló eredménnyel.


A Sputnik is jó, azt is kaptak a családban, de én lehet őt nem kérném.

2021. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%
Sinopharm sputnik az csak sóoldat. Pfizer talán ér is valamit.
2021. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
26%

Sinot -t a gyártó sem tette 80% fölé.


WHO soha nem ajánlotta, most sem teszi.


Olyan nincs hogy maximális aintitest szám.

2021. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%
Szia, én pfizert kaptam, de szívem szerint Szputnyikot kértem volna. Ha nem járnék külföldre és nem lennék krónikus beteg, akkor tuti megvárom az oroszt
2021. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, bár szerintem ember függő ki hogy viseli az oltást. Szüleim sputnikot kaptak, nekik karfájáson kívül semmi nem volt, párom kapott Pfizert, nála volt egy kis hőemelkedés, de ennyi.

Utolsó, miért inkább sputnikot kérnél?

2021. szept. 21. 15:16
 16/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Én is lány vagyok, nekem a pfizer után teljesen felborult a ciklusom. Nagyon kellemetlen.

Bízom az orosz fejlesztőkben, ennyi az egész.

2021. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#16 Sajnálatos :( Sajnos az arra érzékenyeknél az összesnél van. Remélem helyre áll. Sputnyiknál is ugyan ezek megvannak. 2 roknomnál is felborult a ciklus az orosz után. Háziorvosa a hugomnak közölte hogy csak a pfizerre, modernára és astráa közölhet mellékhatást többire nem.
2021. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

16

Nekem is felborult de nem volt vészes. Sputnyikot az orvosom azt mondta hogy nőknek nem ajánlja a rögképződéses esetek miatt.

2021. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon durván. Fél éve kaotam meg a másodikat, de még mindig kaotikus, holott előtte nagyon pontosan tudtam számolni.
2021. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igen, más ismerősöm is mondta, hogy neki is felborult, sőt, ki is maradt utána. Neki Pfizer volt. Ettől félek én is.
2021. szept. 21. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!