Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer, sinopharm vagy sputnik...

Pfizer, sinopharm vagy sputnik huszonéveseknek?

Figyelt kérdés
Első oltásom lenne, ez a három opcióm van, de a családi vélemények nagyon megosztóak, mindenki a másikra voksol. Ezért szeretnék még véleményeket olvasni, hogy 25 évesnek mit ajánlanátok? Vagy teljesen mindegy?
2021. szept. 21. 11:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
83%

#13


De a WHO ajánlja a vakcinát.


250 antitest/ml a kórházi anitest teszt maximuma-nekem ezt mutatta...


A gyártó nem tesztelte 80% fölé, de Bahreinben oda tesztelték... :D


A többi állításod stimmel.

2021. szept. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
54%

#21 WHO soha nem ajánlotta a kínai vakciát. Ahogyan most sem teszi. Vészhelyzeti engedélye van. Ami azt jelenti hogy szemet hunynak felette hogy nincs engedélye. Ha nincs más akkor jobb ez is mint a semmi. Bár a delta úgy megy át rajta mint forró kés a vajon.


Bachrein. Zsír. Ennyi elég is :)

2021. szept. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Who nem ad engedélyt, mert nem engedélyező szervezet.


A megfelelő dokumentumok bemutatása, illetve a gyárak látogatása után ajánlást tesz.


A vészhelyzeti engedély nem engedély, hanem egy WHO által kiadott LISTA (ajánlás), melyen a Sputnik pl. nem szerepel, de május óta a Sinopharm igen.

2021. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én 52 éves nő vagyok, kb. 10 éve nincs már ciklusom. Nem kaptam oltást, de átestem a COVID-on. Tüdőgyulladásom volt. Ez volt tavasszal. Most pecsételő vérzéseim vannak.


Ebből azt feltételezem, hogy nem csak az oltás mellékhatása lehet a hormonális ciklus felborulása...


Kollégám férje Pfizert kapott, de nem jutott el a 2. oltásig. A COVID a beleire ment rá. Két életmentő műtét után kivezették a végbelét a hasfalán.

Azóta sem tudni, hogy az oltás erősített fel benne valamit, amit egyébként anélkül simán átvészelt volna, vagy pont az az egy oltás mentette meg a még súlyosabb következménytől.


Egyenlőre nem állunk úgy, hogy bármit biztosan tudjunk. Csak találgatások vannak és adott esetben logikus következtetések.

2021. nov. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!