Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírus vagy nátha?

Koronavírus vagy nátha?

Figyelt kérdés

Pár napja fájdogál a torkom, és folyik az orrom de nagyon durván illetve az izületeim is fájnak. Nem tudom hogy ez most covid vagy valami más. Allergiám tudomásom szerint nincs. Fél éve kaptam el a covidot, azóta be is lettem oltva és elég fiatal vagyok. Nem látok nagy esélyt arra hogy ez korona legyen, de nem zárnám ki. Szerintetek?


16f



2021. szept. 21. 13:25
1 2
 1/11 Pekka ***** válasza:
77%

Természetesen Covid, hiszen már 2 éve nem is létezik más betegség a világon!!! :D

Egyébként meg sima influenza (bár még nincs itt a szezonja) és nátha is lehet...

2021. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ezt lehetetlen megmondani teszt nélkül.
2021. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Teszt után se....

Teszt pont annyira tudja kimutatni hogy semennyire...

2021. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha már voltál covidos és utána oltva is lettél, akkor nem valószínű, inkább az őszi náthavírus lesz, most sokan betegek.
2021. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Náthaszezon van. Ne aggodalmaskodj. Nálunk az egész család légúti beteg és mind be vagyunk oltva.
2021. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Covid is lehet, de nátha is. Honnan tudjuk innen? Az orvos se tudná telefonba megoldani, akkor tőlünk mit vársz?
2021. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Covid covid és covid

Megfázás át lett nevezve

2021. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Covid, akkor azt “érzed”. :) Én márciusban voltam, enyhe tünetes, de naponta más tünet volt, a létező összes felvonult, amik jellemzőek rá. Minden tünet 1-2 napig tartott, elmúlt, majd másnap más tünetet okozott. Ami nagyon jellemző ugye, az a szaglás vesztés, ízlés vesztés. Bármit szagoltam, semmit sem éreztem, nyers hagymát pucoltam és rágcsáltam, és nem folyt a könnyem, annyira nem éreztem belőle semmit. Plussz az alvászavar ami tipikus tünete, nálam sajnos azóta is fennáll..
2021. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sima megfázásnál is dettó ugyanezek a tünetek voltak mindig mikor nagyon benyeltem a kórságot.Világ életemben így volt.Akkor mindig covidos voltam vagy mi?
2021. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem voltál mindig covidos. A covid “más”. Gondolom sima nátha után után nem lett például alvászavarod.
2021. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!