Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meghalhattam volna?

Meghalhattam volna?

Figyelt kérdés

Ma valamin bestresszeltem magam de nagyon, és nem tudtam abbahagyni a stresszelést, ami rosszabodott. Egy idő után elkezdtem hideget izzadni, és kicsivel később elkezdett lelassulni a pulzusom (a torkomban éreztem), és elkezdett homályosodni a látásom. Amikor ittam egy kis vizet, akkor lett jobb.

Na de ha nem ittam volna vizet, akkor meghaltam volna, vagy csak elájultam volna?



2021. szept. 22. 11:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja meg még a korábbi fázisnál egy kis hányinger is volt, de az gyorsan elment
2021. szept. 22. 11:47
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Biztos, hogy nem a vízen múlott, hogy még élsz. Max. akkor tudnám ezt elképzelni, ha a sivatagban történt volna ez az egész, de onnan meg most nem tudnád kiírni ezt a kérdést, szóval te jelenleg nem a sivatagban vagy.
2021. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Persze, életmentő fél deci víz... Simán "csak" pánikrohamod volt.
2021. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem haltál volna meg, azért egy kis biosz illene tanulnod, vagy legalább ne reklámozd, hogy ilyen buta vagy.

Pánikrohamnak hívják ezt.

2021. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A víz max azért mentett meg engem, mert amíg ittam, addig tudtam ignorálni azt a tényt ami miatt eleve stresszeltem. De még mindig nem tudom, hogy meghaltam volna, vagy csak elájultam volna, ha tovább megy a stressz. Valamelyik biztos bekövetkezik, ha már elkezdek homályosan látni.
2021. szept. 22. 11:53
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Panikroham kerdezo, nem haltal volna meg, csak ilyenkor ugy erzed. Ismeros, nekem is volt mar.

Ha gyakori, hogy ennyire nem tudod kezelni a stresszt, akkor keress fel egy pszichologust.

2021. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy irtak, panikroham.
2021. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pánikbeteg vagyok de egyik tünet se illik rám ezekből,pániknál szapora pulzus van és nem hideg veríték hanem meleg izzadás és a látásom se homályos. Viszont vérnyomás problémánál vagy csak sima stresszhatásnál lehet annyira rosszul lenni,hogy el is ájulsz. Meg nem haltál volna max elájulsz,ami nem kellemes de az életedet nem veszélyezteti.

Általában ilyen esetben gyakran adnak vizet annak aki rosszul van pl orvosnál is, az segít.

2021. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Bárki bármikor meghalhat. Olyan nincs, hogy valaki nem halhat meg.
2021. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

8-as, en is panikbeteg vagyok, nekem vannak ilyen tuneteim a tobbi mellett, mint amilyeneket a kerdezo leirt.

2021. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!