Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy mikor valaki...

Igaz, hogy mikor valaki felébred az altatásból elég fura és ciki dolgokat tid mondani?

Figyelt kérdés
Akinek már volt része benne írja le? :)
2021. szept. 22. 19:00
 1/6 Only a man ***** válasza:
100%
Elvileg igen, tud össze hordani az ember hülyeséget. Én félálomba is képes vagyok rá. :)
2021. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Csak a feleséged ne legyen a közelbe, és akkor nem lesz baj.
2021. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Átemelt a műtősfiú az ágyba, mondta, hogy öleljem át a nyakát. Mondtam, hogy jó, de smárolni nem fogunk. Röhögött az egész kórterem.
2021. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Két mélyaltatásom, és három felszínes altatásom volt eddig.

Nekem semmi ilyesmi problémám nem volt, mosolyogva ébredtem, vagy úgy mint egy átlagos reggelen. De ez teljes mértékben ember függő, van aki agresszíven ébred.

Szóval, minden benne van a pakliban.

2021. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es: Az, hogy mosolyogva ébredtél, semmit nem jelent. A műtét utáni első ébresztésre általában senki nem emlékszik. ilyenkor szoktak hülyeségeket beszélni, kiabálni a betegek. De ez a "homály" nem tart sokáig, elalszol utána rendesen, a szobatársak szokták elmesélni, hogy ki miket művelt, amikor visszahozták a műtőből..:)
2021. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, van, aki a sima alvás után is így van. És egészen a következő elalvásig ráadásul.
2021. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!