Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullás elleni tippek? SoS

Hajhullás elleni tippek? SoS

Figyelt kérdés

Másfél hónapja egy szőkitésnek hála a hajam teljesen tönkre ment.Letörtek tincsek, elkezdett hullani és az addig göndör hajam nem hajlandó újra göndörödni.

Borzasztóan kivagyok miatta, de a legfőbb gond ,hogy nagyon hullik.

Azóta le kellett vagatnom belőle majdnem 10 centit , és a fodrász utáni első 1-2 hajmosáskor csomókban hullott,így most nagyjából fele annyi hajam van mint előtte ( szerencsére sok hajam volt így nem olyan feltűnő)


SOS van bármilyen ötlet, tipp ami segíthet?

A " nem kellett volna eszetlenül szokiteni" kommentek kíméljenek,igyis borzasztóan megbántam már


(Anyukám vett nekem plantur 39 hajhullás elleni sampont, valamint tonna számra balzsamozom, pakolásozom hogy legalább ne legyen ilyen száraz)


Előre is köszönök minden tanácsot!

( 19/L)



2021. szept. 23. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Varga hajerősítő cseppek beváltak, lehet hozzá való sampont is kapni, én a DM-ben vettem. Előbb minden nap használtam - 3 üveggel fogyott el -, ma már csak hajmosás után. (A Varga-féle sampont meghagytam)

Mondjuk ilyen durván - marékszámra - nem hullott.

2021. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem marékszámra hullott és szintén bevált a Varga hajcsepp + sampon.
2021. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Allergiás reakciód lehetett a szőkítéstől.

Minőségi sampont és balzsamot használj, amiben vannak értékes olajok is (pl. argánolaj, ricinusolaj, kókuszolaj), de ezeket lehet külön-külön is kapni és te is beletudod tenni a hajápolóba.

Belsőleg pedig a cink és biotin nagyon hatékony hajerősítő.

Kitartás, időbe fog telni a regenerálódás.

2021. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat 🥰
2021. szept. 24. 15:19
 5/5 anonim válasza:
Nekem jól megerősödött a hajam attól, hogy mosás előtt kb. tíz percig ricinusolaj pakolás volt rajta. Plusz vasat szedtem, illetve vas pezsgőtablettát ittam.
2021. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!