Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton kiújuló vérző aranyérr...

Folyton kiújuló vérző aranyérrel kapcsolatban tapasztalata valakinek? 25L

Figyelt kérdés
Január óta küzdök ezzel. Rohadt ijesztő volt a rengeteg vér nagy wc után után. Házi orvos elküldött vér és széklet vizsgálatra, mind 2 negatív lett. Elküldtek egy vizsgálatra ahol újjal megtapogatott egy orvos, majd mondta hogy nem érez semmit, de hogy megnyugodjak mert rohadt ideges voltam, onnan politológiára küldtek ahol már érzet valamit az orvos. Kamerával az első szakaszt vagy mit... meg is nézett és megállapította hogy van aranyeres csomóm. Arra kaptam egy gyűrűt, gyógyszer és el is múlt. Akkor azt mondta hogy lát még ilyen csomót, de nem lesz probléma. Áprilisban megint kijött, felírta a házi orvos ugyan azt a gyógyszert, és február közepekörül elmúlt. Azóta augusztus kivételével minden hónapban volt, vagy sok vagy kevés vér a székletben, de 1-2 nap. Most 18-án megint az volt. 22-23-án is. Legutóbb mikor felhívtam a dokit (június 7.) azt mondta hogy ez sajnos már így lesz és ez folyton ki fog újulni. Na de havonta? Ez 100% hogy nem normális, és nagyon félelmetes. A vér világos, a székletem is normális. Eléggé nehéz fizikai munkát végzek, és sajnos minden nap gyakran vagyok -21 fokban. Ezek sajnos nem segítenek rá a problémára, de igyekszem nem túlterhelni magam, jól felöltözni stb... Nem tudom ogy valakinek volt e valami tapasztalata e hasonlóval.
2021. szept. 23. 19:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp újra felhívom az orvosomat, csak mivel a gyógyszer a kúp és a kenőcs, amit felír nagyon drága és hónap vége van. Nincs pénzem, sajnos ez van. Csak talán valaki tudd megnyugvást adni a témában. Nem szeretnék műtétet. Főleg nem ebben az időszakban, oltásom sincs és nem is szeretnék.
2021. szept. 23. 20:02
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Imitáld képpel
2021. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van egy komoly problémám, neked meg erre feláll. Anyukád nyelt volna inkább le...
2021. szept. 23. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg változtatni az étkezéseden. Lazítani kell a székletet. Szedj Detralex tablettát, kúraszerűen.
2021. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!