Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki regisztrál a covid...

Ha valaki regisztrál a covid elleni oltásra,azt hogyan kell jelezni, hogy egy bizonyos vakcinával oltakozna?

Figyelt kérdés

A háziorvosom olyannal olt, amit biztos nem adatok be magamnak. Aki választott, az hogy csinálta?

Légyszíves a kérdésre válaszoljatok (ha nem akartok válaszolni, csak ki kell lépni).

Köszi,ha segítesz ebben


2021. szept. 24. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Mi az amit nem adatnál be magadnak és miért?
2021. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
amikor regisztrálsz akkor ki lehet választani melyik oltással szeretnéd, és hol és mikor. ne a háziorvosodhoz menj.
2021. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéled a háziorvosoddal , én is így tettem.
2021. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Oltópontra nem lehet menni?
2021. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos szólt, amikor az adott vakcinával oltottak.
2021. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Direkt nem írom le,mit nem akarok beadatni, mert nem vitát akarok és nem ez a lényeg. Én meg csak eloregisztraltam, itt bizony nem volt valasztasi lehetőség, de még vissza sem igazolták. Tudom, pár nap lehet. Nem sietek, nem azért. De akkor később lehet majd bejeloni? A háziorvosom most egy bizonyos vakcinával olt. Az oltopontrol meg azt olvastam, hogy nem árulják el, milyen vakcina van épp, ha odamegyek, csak ott derül ki és ha nem kerem, akkor lehet csak mondani, milyet szeretnék. És legközelebb értesítenek.
2021. szept. 24. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Világos , mondom megtudod beszélni a háziorvossal h azt nem kéred , pl minden mást igen , én velem is így volt.
2021. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az EESZT-n tudsz foglalni időpontot oltópontra, elvileg az első oltásnál ki tudod választani hogy milyet szeretnél (legalábbis amikor én kaptam akkor még így volt, oda volt írva a helyszín alá az oltás típusa). Szerintem csak a harmadik oltásnál nem lehet előre látni hogy hol milyet adnak, de ha mégsem tudnád kiválasztani, akkor is szokott lenni többfelé minden oltóponton.
2021. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok köszi mindenkinek!
2021. szept. 24. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!