Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon patt helyzet! Mi a...

Nagyon patt helyzet! Mi a teendő? Anyukámat ma bevitték a korházba covidos, én egyedül maradtam itthon, már nagykorú vagyok, de én se vagyok valami jól. Még nem akarom ki hívni az ügyeletet, de szerintetek anyukámat bent fogják tartani sokáig?

Figyelt kérdés

#pánik #COVID #anyukámbeteg
2021. szept. 25. 10:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Én is elég rosszul vagyok, nem akarok egyedül itthon meghallni, anyukám elvitte a kártyánkat amin némi pénz van, nálam semenyi nincs sajnos nem tudtuk levenni a pénzt és elosztani mert mindketten rosszul vagyunk, csak ketten élünk. Senki másra nem tudok számítani kétségbe vagyok esve nagyon. Magamat sem tudom elátni ilyen állapotban :( nagyon pánik helyzet, nemrég lettem nagykoru szóval nem vagyok önálló.
2021. szept. 25. 10:19
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van rokonod , barátok v ilyesmi?
2021. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Készpénzed nincs otthon? Esetleg szomszédok? Barátok (ha ők sem önfenntartók, akkor szüleik)?

Én ilyen helyzetben kisegítenék anyagilag ideiglenesen egy olyan embert akit ismerek.

Vagy te is covidos vagy? Akkor megkérhetnél valakit(fentebb ötletek), hogy vásároljon be neked, menjen el gyógyszertárba és tegye le az ajtód elé. Ha megggxógxulsz és anyukád is hazajön akkor pedig visszafizetitek.

2021. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"elég rosszul vagyok, nem akarok egyedül itthon meghallni"

Ha annyira rosszul vagy, hívd fel a mentőket, ha annyira azért nem, akkor az ügyeletet és kérdezd meg, mit tanácsolnak.

2021. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy "elég rosszul vagy"? Amikor anyukádat bevitték, téged nem vizsgáltak meg? Minden pénz nélkül otthagyni elég nagy felelőtlenség volt, a kártyára most inkább neked lenne szükséged, nem anyukádnak.

Nekem a leírásból úgy tűnik, te is kórházba szeretnél kerülni, mert ott nagyobb biztonságban éreznéd magad. Szerintem nagyon rossz ötlet. Ha nem vagy olyan állapotban, hogy valami speciális kezelés szükséges, akkor otthon könnyebben gyógyulsz. Csak rokonok, barátok tudnak most segíteni étellel, gyógyszerrel. Illetve szükséged van "virtuális kapcsolattartóra", akinek tudod jelezni, ha ne adj Isten rosszabbodik az állapotod.

Kicsit most mintha nagyobb lenne a félelmed, az indokoltnál. Fiatal vagy, ha nem fulladsz, nincs nagy baj. Nem fogsz egyedül meghalni otthon. Átvészeled, mint egy influenzát.

2021. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Miért nem telefonálsz anyukádnak és beszéled meg vele ahelyett, hogy vadidegen embereket kérdezel online?
2021. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os azóta hála istennek anyukám jelentkezett és megnyugodtam ettől, igen pánikolós fajta vagyok mert nem történt még ilyen nálunk.
2021. szept. 25. 11:19
 8/15 anonim válasza:
100%
Örülök, hogy megoldódott a szitu. Jobbulást anyukádnak és neked is.
2021. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó egészséget
2021. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavatok, amugy rég voltam ilyen szomorú sose történt velem ilyen egy ideje sírok.
2021. szept. 25. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!