Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet ilyen alacsony az...

Miért lehet ilyen alacsony az oltottság a városomban?

Figyelt kérdés

A város ahol lakok alacsony a koronavírus oltottság (50% körüli)

Én oltva vagyok de jobb lenne ha mások is oltatnák magukat. Én nem tudom hogy lehetnek sokan ennyire sem képesek hogy elsátálnak egy oltóhelyhez és kész. A városomnak van egy Facebook csoportja de ott érdekes módon senki sem ír semmit koronavírus oltásról, nincsenek beszélgetések ezzel kapcsolatban.



2021. szept. 27. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Valószínűleg nekik több életük van nálad, ezért nem töltik a szabadidejüket azzal, hogy facebook csoportokba írkáljanak az oltásról...

Amúgy meg mi közöd hozzá, hogy beoltatták-e magukat? Nem a te problémád.

2021. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Napi provokatív kérdés. Törődj a saját dolgoddal. Te oltva vagy, ez a lényeg, nem?
2021. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Mitől fosol, ha be vagy oltva?
2021. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Ezt egyébként hol lehet településenként bontva megnézve?
2021. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez a többi városhoz képest nem alacsony, mert általában ennyi. Szóval a 100%-hoz képest persze alacsony, de ha megnézzük, hogy a többiben mennyi, akkor nem alacsony.
2021. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy a 4.válaszolón kívül mindenki csak bunkózni tudott és senki sem a kérdésre reagált, úgyhogy azokat a válaszokat jelenteni fogom. Hallgassatok, a kérdezőnek joga van kérdezni, mert ez egy ilyen oldal, nektek meg jogotok van továbbgörgetni!
2021. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

6

És jogunk van válaszolni is, még ha nem is értetek vele egyet.

2021. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Biztosan csakis azért, mert lusták elmenni az oltóhelyre. Véletlenül sem azért, mert olvasták (nem konteós oldalakon!), hogy (ritka esetekben) szívizomgyulladást, trombózist, stroke-ot vagy akár halált is okozhatnak az oltások, és nem szeretnének orosz rulettet játszani, esetleg ismernek is valakit, akinél csúnya mellékhatások léptek fel.

Ezt inkább ne nézd meg, élj tovább boldogan a kis buborékodban:

[link]

Ezeket se nézd meg, jobban jársz:

[link]

[link]

2021. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
🤦‍♀️🤦‍♀️🐑🐑
2021. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%

8-as Az mi az első linkben a betegek bőrén??Jézusom!!

És a másik 2 linken is.

Mi a fene ez?Nagyon durva

2021. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!