Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez micsoda ????

Ez micsoda ????

Figyelt kérdés
Nem tudom mar mi bajom lehet 16 eves fiu vagyok elmeletileg panik beteg mert volt egy drogos ugyem eloszor probaltam ki utanna jottek rohamok halal felelem stb voltam miatta teljes kivizsgalason 6 7 honapja a szerveimnek semmi baja jartam pszhichologusnal elkezdtuk nem deritette ki hogy panik beteg vagyok de azok a tunetek voltak akkor es o is arra gondolt hogy az es akkoriban nagyon sokaig itthon voltam panikoltam vagy 4 honapig minden nap furan ereztem magam stb aztan kezdett elmulni a panikrohamok el is multak de maradtak a furcsa erzesek es nem volt mar 4 honapja roham csak a furcsa erzesek es ugy mult el a rohamok hogy kiszabadultam itthonrol dolgoztam es nem voltam rosszul roham teren de most ebben a 2 3 hetben vissza jott kemenyen a furcsa erzesek volt kb 2 szer rohamom de teljesen masok es pl ma kihultek a kezeim elontott a melegseg szedules erzesem volt remgtek a vegtagjaim es felek hogy ez nem a roham mert nem volt rohamom nem voltam megilyedve (annyira)mint egy rohamnal es olyan is van h pl a roham korszakombol valami illatot erzek pl teat amikor akkor ittam es nagyon rossz es furcsa erzes fog el dejavu feleseg de megsem kb egy es fel hete hasmenesem van felkelek reggelente nagyon furin erzem magam es ahogy telik az ido akkor javul de ugyan ugy eg marad a homalyos latas stb lehet hogy attol van hogy megint sokat vagyok itthon es nem mozdulok ki szinte soha mert pl ma is voltam boltba es csak ugy tudtam elmenni hogy jatszottam a telomon mert furcsa volt kinnt es panikoltam plusz ha erzek valami kis testi tunetet egybol megilyedek es a legrosszabbra gondolok es a halal felelm van egesz nap bennem semmihez nincs kedvem egesz nap felkelni is csak cigizni kelek fel de egesz nap telefonozok es azt is sokszor megunom es mar nem tudom hogy ez az egesz mitol van nagyon felek hogy elveszitem az eletem vagy bebolondulok vagy az ontudatom elvesztem tudom jo sokat irtam de nem tudom mar hogy ez mitol lehet es mar kezdek becsavarodni es felek valaki tud segiteni???????😓😓😓😓

2021. szept. 29. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Küldöm ezeket szíves felhasználásra, hogy el is tudjuk olvasni: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,............
2021. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!