Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz 4. hullám?...

Szerintetek lesz 4. hullám? Ha igen, mik lesznek szerintetek a szigorítások? Más-más fog vonatkozni oltottra és oltatlanra?

Figyelt kérdés
2021. szept. 30. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Már régen tart a 4.hullám, csak nem mernek korlátozásokat hozni, mert a jövő évi választás lebeg a szemük előtt. Szóval amíg nem lesz nagyon durva a helyzet, szerintem legfeljebb “ajánlások” várhatók.
2021. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gondolom ugyanúgy zárnak majd az iskolák, kijárási korlátozás stb.

Azt el tudom képzelni, hogy lesz különbség tétel az oltott és oltatlan között, mert a legjobb barátnőmék kolléganője, akivel egy irodában dolgoznak még hárman, igazolt covidos lett, de a három másik személyből csak egy minősül kontakt személynek hivatalosan, mert a másik kettő be van oltva. Függetlenül attól, hogy ők is elkaphatják vagy terjeszthetik.

2021. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Október 15-ig amúgy sem lesz semmi, mert addig tart a vadászati világkiállítás, amennyi milliárdot beleöltek, még a végén megharagudnának rájuk, hogy nem tartották meg rendesen...
2021. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Már tart. Az oltatlanoknak elvileg már el kellett kezdeniük kipusztulni. Ha megint túlélik ezt a hullámot is igazán nem tudom mivel magyarázzák majd.
2021. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
4-es, de elvileg az oltottaknak is meg kéne halni az ősszel, legalábbis ilyeneket osztogattak az ismerőseim a Facén. Szóval kinyúlunk mind, emberek.
2021. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
#5 előbb vagy utóbb biztos, de azért senki ne kapkodja el :)
2021. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Első válaszolóval értek egyet.

Orbán gyáva meghozni a szigorításokat, félti a a hatalmát.

2021. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Hogyne . WHO és WEF 2025 ig programon tartja , de számol újabb pl majomhimlő és sok ŕégi és új fertőkkel . Honnan tudják előre ? A megfázás beindit újabb pánikot , a lélegeztetők százakat az injekciók ezreket fektetnek ki . A túlterheltség és személyzet hiánya félrekezelés ellátatlanság miatt sokak leépülnek kimúlnak . Természetesen a kamu statisztikába mindegyik kovid elhunyt lesz ... Ez nem eü sem járvány , üzlet gazdaság átállása modern háború .
2021. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is hasonló a gondolat menetem, hogy fixen lesz, egyelőre a választás miatt nem igazán mernek újra szigorítani.

Viszont Én azt is gondolom, hogy ez már (remélhetőleg) veszett fejsze nyele - úgyis le lesznek váltva.

2021. szept. 30. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!