Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyetértetek a Covid-19...

Egyetértetek a Covid-19 oltásról alkotott véleményemmel?

Figyelt kérdés

1. Szerintem aki átesett az oltáson abba felesleges az oltás, mivel ha ismét elkapja ugyanúgy beindul az antianyag termelés mint azok esetében akik oltva vannak.


2. Aki már beoltatta magát a kínai vakcinával 20%-nál nem alakult ki védettség, szerintem ugyanúgy védettek, de feleslegesen miért termelne antianyagot a szervezet. Szóval szerintem aki be van oltva kínai vakcinával ugyanúgy védett csak nála a vírus felbukkanásakor lép életbe az immunválasz. Más oltással ellentétben a kínai vakcina kivár és nem tartja védekező állásban az immunrendszert.


3. Az hogy csak az egészségügyi dolgozókat fogják kötelezően beoltani nem diszkriminatív? Ha már így állunk akkor vagy tegyék kötelezővé mindenkinek, vagy dönthessen róla minden ember szabadon hogy beadatja-e.


4. A védettségi igazolványoknak abszolút semmi értelme nem volt, valaki aki elkészítette ezeket viszont meggazdagodott...


5. Én átestem a víruson még márciusban, viszont a védettségi igazolványom 2 hét helyett 3 hónap múlva kaptam meg. Nem mintha hasznát vettem volna, de nekem aki ugyan úgy védett miért kellett ennyit várnom?


6. Maga Szlávik János mondta hogy aki átesett a víruson az már védett, viszont a legvédettebb valaki akkor lesz, ha átesett a víruson és kap egy oltást. Ezzel szemben Rusvai kijelentette hogy aki már átesett a víruson abba kár elpazarolni az oltást.


7. Ha kell 3. oltás, akkor lesz 4;5;6.-ik is? Félévente kell oltani az embereket, ha így folytatjuk nem pont az oltások miatt fog mutálódni és agresszívabbá válni a vírus?


8. A kormány miért csak azt hangoztatja hogy oltani, oltani, oltani, de tényeket nem közöl? Miért nem tud tiszta vizet önteni a pohárba és ha már szakemberekről van szó miért nem tudnak legalább egy videót összerakni arról hogy tényekkel alátámasztva meggyőzzék a lakosságot az oltásról, hogy elnyerjék a bizalmat az oltás iránt.

Tekintve hogy maguk a vakcinagyártók sem vállalnak hosszútávú következményekért felelősséget hogyan tudnék megbízni a vírusban?


Kérek valakit válaszoljon ezekre a kérdésekre, rengeteg pozitívumot és negatívumot hallani az oltásokról, de tényeket senki sem közöl, miért van ez? Tényleg meddőséget okozhat? Szklerózis multiplex előjöhet/felerősödhet? Epilepsziások egyáltalán oltathatnak? Pajzsmirigybetegekre milyen következményei lehetnek az oltásnak?


TÉNYEKET SZERETNÉK HALLANI!



2021. júl. 17. 03:44
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek, én is tényeket szeretnék hallani
Nem értek egyet, tények nélkül vakon is meglehet bízni az oltásban
43 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Aki pedig még nem oltatta be magát és nem is esett át a víruson a delta-variáns/mutáns mennyivel veszélyesebb mint az "eredeti" 1 évvel ezelőtti változat?
2021. júl. 17. 03:45
 2/24 anonim ***** válasza:
38%

Ne szakértősködj. Arra ott vannak a virológusok, orvosok, a SOTE.

Amit ők mondanak, azok a tények.

2021. júl. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%
Azt szajkózzák 3,4x veszélyesebb. Amúgy meg igen, hagyd az orvosokra
2021. júl. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy meg igen, meddőséget okozHAT, (ezt főleg a pfizer azt mondják) de akkor minek ezzel oltották a gyerekeket, orvosokat, minden fontos embert?

Minden oltásnak vannak kockázatai. Na meg ezt csak 10 év után tudnád meg, ha lesz valami betegséged az oltás miatt

2021. júl. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

"3. Az hogy csak az egészségügyi dolgozókat fogják kötelezően beoltani nem diszkriminatív? Ha már így állunk akkor vagy tegyék kötelezővé mindenkinek, vagy dönthessen róla minden ember szabadon hogy beadatja-e."


Senkinek se tegyék kötelezővé!De az egészségügyi dolgozók azért azzal régen is számolhattak h nekik lehet h előírnak ilyesmit a szakmájuk miatt.Mellesleg az ő kötelezőjükkel sem értek egyet mert a szabad döntés joga őket is megilletné.


A másik h valójából az elmúlt évben jól láthatóan kiderült h egy vírus ha végig akar menni a népesség nagyrészén akkor az végigmegy és kész ,függetlenül attól hogy mi milyen intézkedésekkel bohóckodunk ellene.


Az orvosok is egymásnak ellentmondó nyilatkozatokat tettek és az intézkedések többségében sem volt logika,a nyilatkozó orvosok is hiteltelenek lettek...


Az oltásokkal kapcsolatban a bizonytalanságnak egyszerű oka van ,mivel magán a lakosságon tesztelik valójából senki sem tud semmit biztosan és a zsarolásos oltáspropaganda is alátesz.

2021. júl. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Reszben egyetertek a legtobb ponttal. Azzal nem, hogy a kinai vakcina majd ha kell, akkor termel antitesteket, ez nem igy mukodik. Ha mar talalkozott egy bizonyos virussal, akkor az ellen kimutathatok barmikor az antitestek. Szoval a kinai nem er semmit, sot lehet rosszabb, mintha semmivel nem lenne oltva... Mamam es papam is ezzel lett oltva, erdekes, hogy mindketten korhazi ellatasra szorultak a 2. oltas utan es enyhe tudofibrozist allitottak meg mindkettojuknel. Sosem voltak betegesek. Na mindegy, visszacsinalni mar nem lehet. Kolleganom Modernat kapott, teljesen felborult a hormonrendszere, 1 honapig menstrualt, most meg varja mar 1 hete, hogy megjojjon, de kimarad. Valami itt nagyon nem stimmel, en koszobom szepen, nem kerek egyik oltasbol sem.
2021. júl. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%

Nem értek egyet a véleményeddel. Itt vannak a tények:


[link]


És ezek szöges ellentétben vannak azzal, amit írsz. És a tények makacs dolgok.

2021. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%

1: Nem mindenki szervezete termel antitesteket új fertőzésnél, ha már elkapta a vírust egyszer. Egy ideig még jelen van az ellenanyag a szervezetben, de az csökken idővel.


2:Ez nem igaz. Sok esetben nem csak antitesteket néztek, hanem azoknál akiknél nem volt, sejtes immunitásra is tesztet végeztek, az sem működött.


3:Nem diszkriminatív, mert ez törvénybe lesz iktatva. Jelenelg az eü. dolgozók majdnem 90%-a oltott. Hepatitis-B oltás eleve kötelező, az volt eddig is, senki sem foglalkozott vele. Kérdés, hogy ez mire vonatkozik, hanyadik oltásra. Eddig úgy volt, hogy 2-t kellett megkapnod a védettségért, most akkor már 3 kell majd? A gond inkább ott van, hogy ha eü. dolgozó akar lenni valaki, elvégzi a sulit pl., de nincs oltása, vagy nem akarja beadatni, esetleg nem kaphatja meg valami miatt, akkor mi van?


4:Igen, ez valószínűleg így van.


5:Bürokrácia. Magyarországon, mint mindenben le vagyunk maradva és nem voltak felkészülve arra, hogy mennyit kell majd legyártani.


6:Igen, de ez akkor volt, amikor még nem volt sok oltóanyag nálunk. Az oltás hatékonyabb, mint maga a vírus fertőzés által kiváltott immunválasz. Most is az van, hogy ha valaki covidos volt, akkor utána x ideig nem kaphatja meg az oltást, nehogy túlzott immunreakció legyen belőle.


7:Igen, kell majd több emlékeztető oltás is és egy ideig ez nem évente kell majd, hanem 3-6 havonta, én már év elején mindenkinek azt mondtam, hogy lesz harmadik és negyedik is biztosan.


8:Ez nem ilyen egyszerű. Egy bizonyos mértékig lehet az embereket befolyásolni, de egy szinten ez elakad és utána már a tudásuk/tapasztalatuk is nő, látják mi folyik az országban. Vannak ilyen videók egyébként, folyamatosan nyomatják a médiában, de ez politikai kérdés is. Attól félek, hogy a 3. oltás is csak amiatt lesz, hogy több ember legyen motiválva ezzel is, nő a statisztika, elmondhatjuk, hogy mi már a 3.-nál tartunk és az oltóanyag felhasználás is nőtt.

2021. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Igazad van kerdezo csak mostanra a logikusan gondolkodo kerdeseket megfogalmazo ember az alusapkas idiota. Az meg aki kerdes nelkul benyal mindent a magasan kvalifikalt intelligens allampolgar.
2021. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, sőt kifejezetten örülök hogy értelmes válaszokat kaptam, mindenkit zöldítettem.

Szimplán arra voltam kíváncsi hogy akkor nem csak engem zavar ez a dolog. Mindenki mond mindent még a szakemberek sincsenek egy véleményen, akkor mégis hogyan tudnék dönteni arról én hozzá nem értő hogy beoltassam-e magam vagy sem.

Habár már átestem a víruson én továbbra is inkább türelmesen várok ameddig többet tudok az oltásokról, bár őszintén már egyre kevésbé érdekel ez a téma...

2021. júl. 17. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!