Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy nálam egy...

Normális, hogy nálam egy sorozatból az évad szól 1 napra nem a rész?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem mindenkinél van ilyen időszak. Mikor szabadnapom volt és nem volt kedvem kimozdulni,képes voltam én is egész évadokat megnézni. Persze most van gyerek,kicsi de már szemezgetek miket fogok nézni ha időm lesz. :D
2021. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem egész héten bámulod a képernyőt órákig, csak pl.: hétvégenként akkor szerintem nincs baj.
2021. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá időd, és kedved, akkor normális. Ha emiatt nem mész dolgozni, nem eszel, nem alszol, akkor nem normális.
2021. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Volt olyan időszakom is, most így suli mellet ha 3-4 epizód belefér hétközben.
2021. okt. 2. 10:39
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb embernek van ilyen korszaka, de jobb esetben hamar kinövi és nem csak átmenetileg, hanem örökre elmúlik.


A filmek/sorozatok szórakoztatnak, de nem sokat tanulsz belőlük, érdemben nem gazdagodsz általuk. Így sokkal hasznosabb dolgokkal is tudnád azt az időt tölteni, ami később sokkal jobban meg tud térülni.


Amikor néhány év múlva azon töprengsz, hogy mások veled egy idősen hogyan érhették el, amiket neked nem sikerült, jó eséllyel minimum részben ez lesz majd a válasz, hogy ők munkával, tanulással, fejlődéssel töltötték azt az időt, amit te filmnézéssel, sorozatokkal.

2021. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én azt látom, hogy még ennyi megtakarításuk sincs mint nekem és jelentős részüknek önismereti problémáik vannak valamit elherdálnak a semmire egy rakás pénzt meg 2 hetes kapcsolatokkal vannak el és meg akarnak halni ha 2 hónapig szinglik.
2021. okt. 2. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
#5 ez mekkora idiótaság amit írtál. :D Mert szerinted attól, hogy valaki "felnőtt" és sikeres még nem igényel szórakozást? :D Ugye tudod, hogy a stressz csökkentése sokkal többet ér mint gondolnád? Ráadásul sorozatot otthon INGYEN is tudsz nézni, nem pedig elmész hétvégenként több ezerért berúgni, és "sikereket" elérni.
2021. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én leírtam a tényeket meg a körülöttem lévő munkatársakat, osztálytársakat haverokat, azt se mondom hogy hidd el, te dolgod, a kérdés amúgy sem erre irányult, csak gondoltam visszajelzek a feltételezésekre.
2021. okt. 2. 20:25
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj félrenéztem a választ, bocsánat, késő van már nekem, engedjétek el.
2021. okt. 2. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen, de azert ovatosan! ne menjen a tanulmanyi atlagod vagy barminek a rovasara. mindenkinek van egy ilyen idoszaka szerintem!
2021. okt. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!