Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beveszel egy szem altatót...

Ha beveszel egy szem altatót és elkezdek filmet nézni vagy főzni...stb..A lényeg, hogy próbálok ébren maradni, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy főzöl, vagy filmet nézel. Ha filmet nézel, elalszol. Ha főzöl, akkor nem.
2021. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha még sosem szedted, lehetnek érdekes hatások. A filmnézéssel nincs gond, belealszol, de a főzést inkább ne kockáztasd. Altatók mellékhatása szokott lenni, hogy ha nem közvetlenül lefekvéskor veszed be, akkor művelhetsz érdekes dolgokat úgy, hogy később nem emlékszel rá. Kb., mint az alvajárás. Én ebben az állapotban rendszeresen irkáltam idétlen dolgokat a neten, meg telefonon sms-ben. Másnap aztán, amikor szembesültem ezzel, szégyelltem a pofám..
2021. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!