Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbad a derekam?

Mitől zsibbad a derekam?

Figyelt kérdés

Az ágyéki szakasznál zsibbadást érzek,tűszúrást vagy nem tudom.Főleg akkor érzem ha sokat ülök,na akkor megöl.Nagyon rossz.

32 éves férfi vagyok.Pár héttel ezelőtt becsípődött mert súllyal guggoltam.A gyulladás már elmúlt,a fajdalom annyira nem jellemző már, de kegyetlenül zsibbad a derekam... 19 éves korom óta van úgymond gerincbajom.



2021. okt. 1. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ortopédiai szakorvos látott már? Vagy Reumatológus?

Esetleg gyógymasszőr?

Ha 19 éves korod óta van gerinc problémád, gyógytornára nem kellett járni? Illetve úszást nem javasoltak a gerincedre?

Ha a hátaddal van probléma, elég felelőtlen nagy súlyokat emelni, főleg, ha ez az emelés / guggolás nem szabályos. Lehetséges, hogy már egy CT-t is igényelne, de minimum egy RTG-t.

2021. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

23 évesen voltam röntgenen akkor lumbális lordózist állapítottak meg.

29 évesen voltam CT-n. Annyit mondtak hogy , átlagos becsípődés.Azóta sehol sem voltam.De ez tuti nem átlagos becsípődés.Teljesen le vagyok nyomorodva, valószínű a munkahelyemet is ott fogom hagyni mert úgy jöttem haza, hogy a derekam ferde mint a Pisai-torony..

Gyakorlatilag végem van, ennek utánajárok...

2021. okt. 2. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!