Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van, aki tényleg nem tapasztal...

Van, aki tényleg nem tapasztalja, hogy 30 felett már hanyatlik a test? Miért gondolják sokan, hogy a 30 felettiek fiatalok és még nem hanyatlik a test?

Figyelt kérdés
Jó, nem durva hanyatlásra gondolok, de mégis lejtőre, itt-ott megjelenő fájdalmak, egyre nehezebben tartható súly, stb.
2021. okt. 4. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én most pont 30 vagyok, és hanyatlik 😅 Iszonyatos derékfájás kínoz hetek óta. De azért bízom benne, hogy lesz ez még jobb is. Pl. tizenévesen nagyon rossz állapotban voltam, aztán huszonévesen kezdtem komolyabban sportolni, nagyon jól éreztem magam a bőrömben, nem betegeskedtem. Szóval ez változó... Most hullámvölgy van. 🙁
2021. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
100%
Én 31 vagyok és most vagyok a legjobb formámban. Egészségileg is, egyéb tekintetben is. A súlyommal, a bőrömmel, az egészségemmel stb. pont hogy 15-25 éves koromban küzdöttem, főleg a rossz anyagi helyzet, a rossz környezet és a stressz miatt, ami jelenleg már nincs.
2021. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már idősebb vagyok. 55 éves nő. 36- 37 körül voltam amikor először ereztem, hogy valami változott.Nehez megfogalmazni. Akkor úgy konyveltem el, hogy középkorú lettem. Aztán most egy jó féléve történt velem hasonló. Ez már az öregedés. Szóval szerintem van ilyen, amikor az ember érzi, hogy másik biológiai élet szakaszba lépett.
2021. okt. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Én 30 éves koromban voltan életem csúcsán minden szinten :-) Aki már 30-nál öregnek érzi magát, mi lesz vele 50 évesen?
2021. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
50 évesen már majdnem öreg, 30 évesen pedig a hanyatlás elején levő középkorú.
2021. okt. 7. 10:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi stressz ér . Minnél több a gond annál jobban romlik az egészség.
2021. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

30 éves koromtól voltam a legjobb formában. Nem is értem a kérdést...

40 évtől szokták ezt mondani és tényleg az valósabb is.

2021. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát én 32-34 évesektől hallok ilyet.
2021. okt. 7. 12:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Én senkitől,nem hallottam csak 40 felett.

30 éves korom után tudtam jól fogyni,most 41 vagyok és most is könnyebb mint 20 évesen.

A kérdésed azt tükrözi,hogy ritkaság számban megy ha valakinek 30 év felett semmi baja,pedig ez nagyon nagy tévedés.

2021. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 40-es éveimben voltam toppon. Nemcsak energetikailag, kinézetre is /fiatalon túl sovány voltam, azért a csonti sem szép./ szexben is. Nagyon rossz ha 30 évesen már öregnek érzed magad.
2021. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!