Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki konkrétan ismer olyat...

Valaki konkrétan ismer olyat akinek az oltástól lett komoly baja, vagy belehalt?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi hogy azt olvastad vagy hallottad hogy az xyz ebben halt meg. Hanem arra hogy te a saját érzékszerveiddel tapasztaltad-e. Mert mondani mondhat bárki bármit. Az oltás ellenesek is mondanak mindent, de eddig kb az összes olyat mondott ami nem volt garancia hogy ő azt kitalálta.
2021. okt. 7. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én azt tapasztalom, hogy a szüleim sokkal szarabbul vannak, de ők is meggyőzhetetlenek, még a közel 100 ezres taglétszámú Pfizer mellékhatások csoportban lévő több ezer sztori sem győzte meg őket. Őszintén, minek erőlködjünk a bizonygatással? Egyik ember az oltásba hal bele, a másik a covidba, a harmadikat meg elüti a villamos.
2021. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Faluból 4 en haltak meg oltás után 2-5 napon belül. Most véletlen egybeesés, vagy valóban az oltás okozta, ezt ki tudja megmondani? Ja és ebből kettőnek semmi baja nem volt előtte, és nem is voltak idősek. Mire gondolsz mint garancia? WHO elismerje hogy az oltás miatt haltak meg és erről legyen hivatalos dokumentum? xD
2021. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Apósom beregisztráltam oltásra, aztán rosszul lett, vérrög lett az agyán. A faluba el is terjedt, hogy az oltástól. Apró szépséghiba, hogy nem ment el, mert az időpontja előtt lett rosszul. Azután egyébként beoltatta magát, attól semmi baja sem lett.

De gondolj bele, ha pár nappal hamarabb oltat, ugyanúgy ott a vérrög, és most az egész családunk abban a hitben lenne, hogy az oltástól. Pedig csak egy véletlen egybeesés.

2021. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
70 körüli férfinak hirtelen nagyon sok haja kihullt, a haverjának akit ugyanazzal oltottak hasonló időben annak is. Ez nem nagyon komoly, inkább ijesztő.
2021. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos a családban majdnem minden oltott nagyon beteg lett. Anyám trombózist kapott, apámnak vérnyomásproblémái lettek, papa belehalt.


Öcsémnek nem lett egyedül baja, én meg nem oltattam be magam.

2021. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Én 2 ilyen embert ismerek. A párom édesanyja az oltás után 3 óra múlva összeesett, leállt a szíve, de újra tudták éleszteni. Azóta jól van. A másik pedig az apám jelenlegi felesége. Az első oltás után 1,5 héttel volt egy pillanat, amikor nagyon összezavarodott, azt sem tudta, hogy hol van. Nem ismert fel senkit a környezetében (apám is ott volt). Ez többet nem jelentkezett, egészen a 2. oltásig. Az után szintén 1,5 héttel előjött ez nála, de ez után nem is múlt el. Napi szinten 2-3-szor elveszti a tudatát, nem tudja hol van, nem tudja mit akart csinálni, magára sem ismer rá a tükörben. Orvosok azt mondták, hogy korai demencia. (38 éves amúgy.) De ezt is csak azért mondták, mert nem találtak semmit nála, nem tudták mire fogni.

De ugye ezzel az a baj, hogy nehéz bizonyítani bármit is. Nem tudhatjuk, hogy oltás nélkül nem jött volna-e elő. Van egy orvos ismerősöm, az egyik volt osztálytársam. Ő azt mondja, hogy azért nincsen szinte semmi elismerve oltási mellékhatásnak, mert az hogy mi mellékhatás, az pontosan definiálva van. Valami olyasmit mondott, hogy egy tünet akkor mellékhatás, ha az az oltás után jelentkezett, és bizonyítottan közvetlen az váltotta ki. És a jelenlegi oltásokra ez nem igazán mondható el, úgy néz ki, hogy egy bizonyos állapotba hozza az emberi testet, ami alkalmas arra, hogy bizonyos problémák előjöjjenek. Tehát közvetlen nem okoz szinte semmilyen mellékhatást az oltás. Csak közvetetten, ami meg nem számít annak.

2021. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
#3 vagyok, miért lettem lepontozva? Csak olyanok írhatnak, akik oltásellenesek ?
2021. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Azon gondolkoztam minap, ennyi ember kamuzna az oltások utáni problémákról? Vagy ennyi véletlen egybeesés lenne világszinten? Szóval, nehezen tudom elképzelni hogy nincs alapja, és az emberek csak úgy kitalálják ezeket a történeteket. Névvel, arccal nyilvánosságra hozzák a történetüket csak azért hogy szerepeljenek? Ekkora ellenállás egy oltással szemben még soha nem volt. És nem a "fake news" miatt van ez, hanem mert túl sok a megválaszolatlan kérdés.
2021. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Ki tudja mi a jó. Valaki a betegségbe hal bele, valaki az oltásba. Ilyen egy világ ez
2021. okt. 7. 18:14
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a 2. oltás után 2 héttel lett ideggyulladásom, ami korábban sosem volt. Már 3 hónapja tart, és amikor valaki itt a gyakorin írt hasonló tapasztalatot, eszembe jutott, hogy lehet összefüggés. Persze mindenki körberöhög a feltételezésre. :D Nem tudom, mit gondoljak. Majd ha meggyógyulok, megpróbálok utánaolvasni... De ahogy fentebb írják, val.szeg sosem derül ki...
2021. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!