Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek 2 kínai oltás...

Szerintetek 2 kínai oltás mennyire véd a covidtol és mutánsaitól?

Figyelt kérdés
És hamarosan mennék a harmadikra is. És most is kínaira akarnak hívni abból kiindulva, hogy az első alkalommal azzal hívtam fel a házi orvosokat, hogy azt szeretnék. De ez az indiai mutáns sok ismerősömet gajra vágott jobban mint a 2. Hullám. Inkább olyanokat akik kínai oltást kaptak. És mostmár félek, hogy a harmadik sem lesz elég. Tehát megkérdezhettem a házi orvosokat, hogy kaphatok e mást is Kínain kívül. Bármit csak Johnson&Jonhsont ne mert az USA gyakorlati kutatások szerint tényleg mindenféle betegséget csinálhat. Meg vérrögöt is kaphatok tőle. Hogyha erősebb vakcinát kapok akkor mennyire érezhettem magamat biztonságban?

2021. okt. 9. 16:45
1 2
 1/16 Thunderfairy ***** válasza:
37%
Ezek közűl válasz ha oltást akarsz: Pfizzer, Moderna, Astra Z. A variánsok ellen állitolag a moderna a legjobb.
2021. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Voltál himlős? Gondolom be voltál oltva himlő ellen. Ergo hiába vagy be oltva, attól még el kaphatod a vírust. Na, kb így véd meg az oltás a covidtól,azaz sehogy. Az oltás nem véd meg semmilyen covidtól, csak a betegség lefolyása lehet enyhébb HA elkapod a vírust.
2021. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Oltással, a betegség lefolyása akár lehet enyhébb, de lehet hogy nem.
2021. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Köze nincs a véleményednek a Covid oltáshoz. Valami zagyvaságot leírtál a nagy eszeddel.
2021. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha Sinopharm-ot kaptál előtte, akkor a 3. oltáshoz Pfizert javasolnak.
2021. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Én két kínait kaptam 28 nap eltéréssel. Azóta úgy járok-kelek mintha nem is létezne a járvány, nem kaptam el, vagy ha mégis, akkor tünetmentesen ment át rajtam. Nekem bevált.
2021. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Részben nekem is bevállt,pszichésen.

Nagyjából félelem nélkül járok-kelek,úgy élek,mintha nem lenne járvány.

Van még javítani való magamon,de a félni tényleg nem félek,nem biztos,hogy oltások nélkül ez ment volna.

2021. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok,én még nem gondolkodom harmadikon,de ha majd egyszer mégis,lehet Pfizert kérnék utazás miatt.
2021. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

#2

Ha nem értesz hozzá, minek válaszolni? Bárányhimlő ellen nincs kötelező védőoltás. Amit te említettél az a fekete himlő. Az meg a kérdező tuti nem volt, mert nem írogatna ide.

2021. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8

1 Pfizer kevés, ha előtte olyat kaptál amit nem fogadnak el, utazás szempontból legalábbis. Nem fogják elfogadni, mert abból 2 kéne. Ebben az esetben Janssent javaslom, mert abból 1 dózis kell, hogy adminisztratív szempontból "fully vaccinated"-nek tekintsenek..

2021. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!