Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek 2 kínai oltás...

Szerintetek 2 kínai oltás mennyire véd a covidtol és mutánsaitól?

Figyelt kérdés
És hamarosan mennék a harmadikra is. És most is kínaira akarnak hívni abból kiindulva, hogy az első alkalommal azzal hívtam fel a házi orvosokat, hogy azt szeretnék. De ez az indiai mutáns sok ismerősömet gajra vágott jobban mint a 2. Hullám. Inkább olyanokat akik kínai oltást kaptak. És mostmár félek, hogy a harmadik sem lesz elég. Tehát megkérdezhettem a házi orvosokat, hogy kaphatok e mást is Kínain kívül. Bármit csak Johnson&Jonhsont ne mert az USA gyakorlati kutatások szerint tényleg mindenféle betegséget csinálhat. Meg vérrögöt is kaphatok tőle. Hogyha erősebb vakcinát kapok akkor mennyire érezhettem magamat biztonságban?

2021. okt. 9. 16:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9 olvasgass kicsit!

Bárányhimlő. A bárányhimlő (varicella) elleni oltás a fertőzés esélyét jelentősen lecsökkenti, vagy a betegség sokkal enyhébb lefolyásban jelentkezik, a szövődmények megelőzhetők. A vakcina 2019 őszétől kötelező 13-16 hónapos csecsemők számára. Beadását olyan fogamzó képes korú nők esetén is érdemes megfontolni, akik vérvizsgálattal igazoltan nem estek át a fertőzésen, hiszen a terhesség korai szakaszában a bárányhimlő súlyos magzati fejlődési rendellenességeket okozhat.

2021. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A Janssen-t javaslom kérdező.
2021. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2 Sinopharm nem ad túl nagy védettséget, főleg idősebbeknél. De ha kapsz egy Pfizert harmadikra, akkor nagyon jó védettséged lesz. Mégegy Sinopharm tök felesleges volna.
2021. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én 18 éves fiú vagyok. Egy Tininek is lófsz védetséget tud adni?
2021. okt. 11. 21:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Egészséges fiatalokban valószínűleg jobb védettséget alakít ki. Egyébként is kevésbé veszélyes rád a vírus. Ha megnyugtat, nyugodtan adass be még egy Pfizert, bajod nem lesz tőle. Azért az jobban véd, mint a kínai. Meg aztán idővel is csökken a védettség. Azért sem ártana előbb-utóbb egy harmadik oltás.
2021. okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Semennyire
2021. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!