Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van e jogom megtagadni a...

Van e jogom megtagadni a koronavírus tesztet, ha nem vagyok beteg?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, ha például a munkahelyen hébe hóba kitalálják csak úgy, hogy letesztelnek mindenkit,indok nélkül, senki nem beteg van e jogom megtagadni? Ugyanis nálunk a munkahelyemen mindenki be van oltva.

2021. okt. 11. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Attól hogy be vagy oltva még lehetsz covidos,mondjuk ezt mindenki tudja és nem is ez a kérdés.

Jogilag elvileg nem kötelezhet rá hogy tesztelj bár az oltás sem kötelező csak utána keress más munkát ha szaladsz érte

2021. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogod természetesen van. De adott esetben a következményeit is viselned kell, ha így teszel.
2021. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

ha nem szaladsz érte

elírtam

2021. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megtagadhatod, de vállald a következményeket is.
2021. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy akkor miért az oltás? Az egyik ismerősöm kislánya beteg lett, még kicsi, tehát nem oltás korú és a háziorvos az anyukájának kert tesztet, addig ki sem mozdulhattak otthonról. Egy másik ismerősöm covidos lett letöltötte a három hét karantént majd két hónap múlva újra beleesett, persze tesztelték és nem kellett karanténba vonulnia újra. Szóval nem értem ha valaki az oltást is felvette miért tesztelték hetente
2021. okt. 11. 19:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz, hogy fel nemet mondani mindenki egy tesztre, oltásra. De meddig mennek még el?
2021. okt. 11. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Mi a francnak tesztelgetnek ott, ahol mindenki be van oltva?
2021. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 qkker1 ***** válasza:
62%

"Mi a francnak tesztelgetnek ott, ahol mindenki be van oltva?"


Mert szart sem érnek az oltások, ugyanúgy elkaphatod/terjesztheted a kovixot!

2021. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Éés? Beoltottnak adja át.
2021. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!