Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Oltottak! Még mindig féltek,...

Oltottak! Még mindig féltek, hogy elkapjátok a koronavírust?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2021. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Már elkaptam az oltás előtt és olyan volt mint egy megfázás, semmi extra. Rá is oltottak, dupla védelem.
2021. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Aktívan nem rettegek, de óvatos vagyok ugyanúgy, mint előtte.
2021. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Annyira lazítottam, hogy néha bemegyek a közeli városba, és tervezek eljárni misékre, csak az első alkalomról elkéstem.

De továbbra is itthonról dolgozom.

2021. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Minden ismerősöm, akit féltettem be van oltva, meg én is. Úgyhogy nincs miért aggódni
2021. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
90%

Ezen nem aggódom, fiatal vagyok.


Azon már sokkal inkább aggódom, hogy nagyszüleim -akik kínai vakcinával lettek beoltva- elkapják.

2021. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Oltás előtt sem féltem egyáltalán. Munkahelyen a kollégák miatt kértem az oltást, én lettem volna az egyetlen aki nem kér.
2021. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Rám is igaz, hogy "aktívan nem rettegek", de nyugodt ​se vagyok.



Kínaival oltottak, amiről egyre gyakrabban hallani, hogy nem alakul ki védelem (se ellenanyag nincs, se sejtes immunitás).


A poszt-COVID-tól is félek, ezen felül vannak olyan bajaim, amikre elvileg szteroidos kezelést kellene kapjak (enyhe fülzúgás, bár az már évek óta, viszkető piros folt tarkón, slejmes orr és száj garat, bár az lehet reflux miatt, orvosok szerint is).

2021. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem félek. Októberben elkaptam, májusban oltást (pfizer) kaptam, többé nem akarok már aggódni miatta.

Csak bezárások ne legyenek, mert abba meg fogok bolondulni. Aki védett, miért ne mehetne bárhová.

2021. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Abszolút nem. Oltva vagyok, de minek? Előtte sem féltem.
2021. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!