Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy a pszichológuso...

Normális, hogy a pszichológusom nem folytatja velem a terápiát védőoltás nélkül?

Figyelt kérdés
Nem szeretném felvenni az oltást (egészséges 26 éves vagyok), a pszichológusom már a harmadikat is megkapta, de elutasította a kezelésemet, és csak online vállalja. Én értem, hogy mekkora itt a covid-para, de ez nem diszkrimináció? Ha három oltása van, akkor mi a fenétől fél?

2021. szept. 22. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Aki felvette az oltást, az is megbetegedhet, csak enyhébb lefolyású lesz. Másrészt terjesztheti a vírust az oltatlanok körében, így jobb ezt megelőzni. Minden joga megvan hozzá, hogy védje az egészségét a felelőtlen emberektől.
2021. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Normális.

Ha valaki beoltatja magát, az nem para. El lett mondva mi az értelme, ha valaki nem érti, akkor ez van, szíved jogod nem beoltatni magad, akkor fogadd el, hogy nem vállal, neki meg ehhez van joga.

2021. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Normális. És folytatja veled, csak online.

Van olyan terapeuta is, aki azzal is csak online beszél, aki be van oltva.

2021. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Normális. Ha nem oltatod magad az a te döntésed, ezt tiszteletben kell tartani. De akkor neked is tiszteletben kell tartani az ő döntését.
2021. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

A döntéséhez joga van.

De attól még neki sem ártana egy pszichológus mert eléggé paranoid :)

Valahogy mindig azok félnek a legjobban a vírustól akik már a 3. Kört is megkapták. Pedig elismert dolog már, hogy az oltott is terjesztheti (ráadásul nagyobb esélyel tünetmentesen)

2021. szept. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Mit csodálkozol? Igaza van.
2021. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Pszichopatologus.
2021. szept. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Az ö döntése, ugyanúgy, mint a te döntésed, hogy nem oltatod be magadat...
2021. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Engem oltással is átállítottak onlinra. Orvos is csak úgy kezelt. Otthonról nem tudtam megoldani mert nincs lehetőség fizikailag egyedül lenni egy helyiségben. Utcáról, telefon zajlott a terápiám. Nagyon rossz volt. Orvos sokszor csak 8 után adott időpontot. Bújkáltam az utcán kijárási tilalomnál.

Most más kezel. Személyesen. Ennél a típusú terápiánál csak úgy lehet.

2021. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Igen, normális dolog.
2021. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!