Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kínai vakcinával tényleg...

A kínai vakcinával tényleg csak sós oldatot kaptak az emberek? Hányan vannak így igazából beoltva? 3 millióan?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem igaz. Ismerőseim most voltak anittest szintet mérni, hogy kérjék-e harmadik oltást. Fél év után még mindig van védettségük.
2021. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Terjed egy olyan konteó, hogy kísérleti gyógyszerek esetében a kísérleti alanyok fele placebót kap, a másik fele pedig a tényleges gyógyszert annak érdekében, hogy ha van egy csekély arra, hogy belehalsz, akkor ne mindenki haljon bele.

Nem tudom, mennyi igazság van ebben, hogy az oltásokat így adták volna be, viszont az tény, hogy a kínai oltás a leghatástalanabb az összes közül a koronavírussal szemben.

Számomra érdekes, hogy kínában, ahol sokkal több ember van egymás szájában, már el is felejtették, hogy volt ilyen vírus (április óta gyakorlatilag nincs covidos beteg), míg jelenleg Magyarországon továbbra is hullámzunk.

2021. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
Sósborszesz volt az, és kimondottan az alkoholistáknak adták be...
2021. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

Azért nem hinném, de nem feltétlen hatékony. Bár attól függ... Tanulmányok alapján inkább csak a legkevésbé hatékony, de olyan rosszra nem hozzák ki.


Nekem például 28 évesen alig lett tőle antitestem. Két hónapra rá volt ez az alig. Most már bennem van a harmadik oltás, az már mRNS.


Enyhe túlsúlyom volt a beadáskor, tavasszal (kb 26-os BMI, tehát tényleg nem vészes kövérség), reflux, magas koleszterinszint, hiperkalcinaemia, mitralis prolapsus, seborrhea szerintem nem befolyásolja az immunműködést. Talán még a krónikus orrmelléküreg-gyulladás igen, de az csak gyanú nálam.

2021. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz, gitáráramkör is volt benne.
2021. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!