Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyeléskor ilyen zsírcsomót...

Nyeléskor ilyen zsírcsomót érzek a torkomban amit nem lehet lenyelni. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Általában evés után szokott keletkezni. Mintha valami le lenne rakodva a torkomban és ilyen zsírcsomóbán áll. Csak nyelem a végtelenségig és nem lehet lenyelni sem felköszörülni.Tappinthatatlan, szóval nem hinném hogy daganat. Pár óra múlva eltűnik. Próbáltam világítani a torkomba, de semmit nem látni.Van hogy napokig nem keletkezik, aztán újra. És lényeg hogy legtöbbször evés után. Évek óta tart ez, de mostmár elgondolkozom hogy mitől lehet ez meg mi rakodik ott le. Nem fáj meg semmi, nem is túlságosan zavaró, de elég az hogy sehogy sem tűnik el, csak pár óra múlva magától. Nem eszek túl zsírosat, nem tudom mi lehet ez, hogyan hozzam helyre. Esetleg orvoshoz kéne menni?
2021. okt. 19. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
De daganat ez torokràk. Figyelj hàt nem tudom mennyi idő a lefojàsa mennyi idő alatt visz el, de szerintem vègrendeletet ìrjàl! Fel a fejjel legalàbb te màr tudni fogod mi van a túlvilàgon!
2021. okt. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz, első körben háziorvos, és majd ő megmondja merre tovább.
2021. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Na most néztem meg neked szerintem ez gégerák! Nyugodj meg sugárkezeléssel lehet kezelni ha meg nem akkor nagy bumm nem?

Akkor meg megtudod mi van a halálon túl!

2021. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#1es #3as. Gondolom ugyan az a személy. Gratulálok eme szép hozzászóláshoz. Neked valószínű agydaganatod lehet hogy ennyire h*lye vagy.

Kérdező! Vizsgáltasd ki a pajzsmirigyed. :) az okozhat ilyen tünetet😊

2021. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!