Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A roaccután kúra mennyire...

A roaccután kúra mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Ugy ertem hogy felírtak nekem pattanásra roaccutánt és azt szeretném kérdezni hogy kinek mennyire hatott? Meddig szedte? Lettek e mellékhatások? Javúlt e tőle? Tényleg használ? Roszabbodott e tőle a pattanás stb. Velemenyekre is kivancsi vagyok

2021. okt. 20. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el:

[link]

Amúgy nekem is felírták, de nem váltottam végül ki. Viszont itt a városban volt egy srác, aki szedte, neki konkrétan hólyagos lett a háta utána és az arca is csak minimálisat javult. Igazából többet ártott, mint használt, viszont hallottam olyat is, aki dicsérte, csak érdemesebb télen elkezdeni a hasznàlatát, mert durva fényérzékenységet okoz, amire, ha nem használsz semmit, akkor nagyon ráncos bőrt okoz.

2021. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
Hogy mennyire? Eszméletlen hatásos. A fiamnak tavaly tavasszal lett egy kúra felírva, ami tartott decemberig. Viszont idén tavasszal ismét előjöttek neki a tünetek, így újra elkezdte szedni. Először kisebb, majd az emelt adaggal, amitől eléggé kiszáradt a kézfeje meg az ajka. Ő nem nagyon ajakápolózott, így sokszor sebes volt a szája, arra kapott kenőcsöt. Ja még az orrvérzés, ami sajnos szinte minden másnap előjött neki, mivel az orrnyálkahártyát teljesen kiszárította. A kezelés közben elküldte a bőrgyógyász kb. 3 havonta vérvételre, de szerencsére minden értéke rendben van. Remélhetőleg a hosszú távú mellékhatásoktól se kell tartanunk. De az arcán a végeredmény szinte hihetetlen. Nem jön elő már kb. 1 hónapja az arcán semmi piros gyulladt pattanás, így a gyógyszert heti 3-ra lecsökkentették neki. Az elején elég lassan történt javulás, nem úgy mint tavaly, én se hittem volna, hogy hatásos lesz, de tényleg szinte bababőr kinézetű lett. A barna foltjai is kezdenek halványulni, arra a La Roche Posay termékeket is használta és használja.
2021. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!