Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » OLtassunk,vagy antigén tesztet...

OLtassunk,vagy antigén tesztet csináltassunk?Férjemmel 56 évesek vagyunk,és tartunk az oltástól.Ő a szívbetegsége által,én a trombózis gyanú miatt.Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Beszéljetek az orvosotokkal, hogy a betegségeitek ismeretében mit ajánl. Nem tudom fejből, hogy melyik oltásnak milyen betegségek a kontraindikációi, de nyilván többféle opció van, azt kell választani, amelyiknél a kockázat kisebb, mint a haszon. Ha ez az oltás, akkor hallgassatok a szakemberekre és fogadjátok el. Ha nem javasolja, akkor pedig hordjatok maszkot és tartsátok be az egyéb intézkedéseket.
2021. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Az antigén tesztben mi a kockázat? Csináljátok meg ha aggódtok.
2021. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Én biztos nem adatnám be az oltást antigén vizsgálat nélkül. Nem egy embert ismerek, aki ráfázott, mert átesett a covidon, amit nem vett észre, majd erre ráoltatott. Én is jól tettem, hogy teszteltem, kiderült rengeteg ellenanyagom van, felesleges oltatnom.
2021. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb szerintem az lenne, ha a háziorvosotokkal egyeztetnétek, hogy ő mit ajánl.

Papírforma szerint egyébként a pfizer adható az említett gondok mellett is, de szerintem érdemesebb egy dokira hallgatni, mint az internet random népére.

2021. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Jó okkal tartotok , a vakcinák fő gondja a vérrögképződés , nem lassú mint a *normál* trombozisnál . Órák napok alatt lecsap . Az orvosok minden beafott injekció után 40-70 ezret kapnak , nem hinném hogy eltanácsolnak .....
2021. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ne riogasd már álhírekkel.... egyrészt egyedül az astránál merült fel ez (amit már nem is adnak, ha jól tudom), másrészt ott is kisebb eséllyel képződik vérrög, mint a covid fertőzés következtében....

2021. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Antitest teszt (igg vérből) az, amire védettségi igazolványt kapsz.

Az antigén az orrba/agybatúrós gyorsteszt.

2021. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
6@ előbb tájékozódj , mindegyik 20 súlyos zavart okozhat és hirtelen halált .Tiffany Dover ápolónő elő adásban rogyott össze újjáélesztés utan percekre meghalt . Ez nem vicc . Sorra vetelnek el a terhesek , a korosok menzeszelnek a fiataloknak megszűnik . Az injekció a méreg , rafén aluminium , állati abortusz, maradék , himlő pestis töredék .
2021. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

#8

Forrás? Mert ez így csak mese. :)

2021. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezen hezitálunk mi is a párommal, csak mi már 60 évesek vagyunk. Novemberben lenne esedékes a harmadik oltás, első kettőnek pfizert kaptunk. Nálunk a háziorvos abszolút nem foglal állást, hiába is kérdezném.

Szerintem mi előtte csináltatunk antigén tesztet.

2021. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!