Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Terhesseg kizarva...

Mitől lehet? Terhesseg kizarva igaz?

Figyelt kérdés
Mar kb 2 hete eg a gyomorszajamnal. Erzek nehol a hasamban lukteto erzest mintha mozogna valami. Tobb helyen ereztem mar hol 1-1 hol egymas utan 3 4x is "luktet". Sokszor erzem meg hallom hogy korog is, vagy emeszt nem tudom😅. Mensim kesik elegsokat. De negativ a teszt. Derekam 1 honapja faj mar. Neha vannak kis gorcsok hol bal oldalt hol jobb oldalt vagy kozepen lent.
2021. okt. 21. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most itt nincs rendelési idő.
2021. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk néhány alap dolgot.

Szexeltél? Mikor? Mivel védekeztetek? Amivel védekeztetek jól volt tárolva, nem járt le a szavidő? Orvos mikor látott? Nincs egyéb női gondod (pl. Méhen kívüli vérzés stb.) Mikor teszteltél, hány nap telt el az aktus és a teszt között?


Amúgy téves a megfogalmazás. Nem a mensid késik hanem az ovuláció tolódott el.

2021. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

4 honapja szexeltem. Vedetlen volt de nem volt nagy szex. Lehet viccesnek tunik. 2-3nyomas es abba is lett hagyva. Partnerem szerint nem elvezett el es o ebben 1000%biztos. Utana megjott ra par napra ahogy kellett. Ra 1 honapra kimaradt a kovetkezo honapban 2x is megjott. Az egyik gyengebb verzes volt 8 napig a masik pedig a megszokott mennyisegu, fajdalmas mensi ami szokasosan 5 napig tartott. Kovetkezo honapban mar nem jott meg es ebben a honapban sem. Tesztet vegeztem eleg surun aktus utan szinte minden honapban legalabb 2 hetente egyszer. X-epil gyorsteszt, gabriel tesztel. Mindegyik negativ volt. 1 honapja kb a derekam is faj es ezt a gyomor(hasi) problemat 2 hete erzem kb. Nem regiben is teszteltem mindegyik megativ volt. 2 honapja volt egy oralis kielegites ami utan meg aznap barnas verzes volt. Azota semmi nem volt. Fejem neha fajt.

Ha esetleg szukseges akkor a covid oltast a szexualis egyutt let elott es utan kaptam.

2021. okt. 21. 13:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Es egy ideje a tisztasagimon mindig sárgás kellemetlen szagu folyas található.
2021. okt. 21. 14:02
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Tőlünk mit vár? Operáljunk meg? Már rég orvoshoz kellett volna menned.
2021. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elnézést. De én csak tippeket amolyan tanacsokat "segítséget" vartam.
2021. okt. 21. 14:23
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Tipp: kérj hamvasztást. Az olcsóbb.
2021. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagyok, az utolsó helyen SEM szerepelne, hogy weboldalakon kérdezősködjek.
2021. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem én ezeket. Csak igazából ide barki bármilyen kerdest feltehet. Senkitől nem kertem ezeket a negatív dolgokat es senkit nem kenyszeritettem hogy valaszoljon ide főleg olyat ami nem a kerdessel kapcsolatos. En tisztában vagyok azzal is hogy itt nem orvosok fognak valaszolni meg stb. En feltettem egy kérdést. Aki kerdezte annak elmeseltem a történteket. Es én amolyan valaszt vartam a kerdesekre. Esetleg hatha valakivel volt mar ilyen. De azert hogy ne legyek annyira negatív azert megköszönöm ezeket az ironikus valaszokat is.
2021. okt. 21. 15:04
 10/11 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg hasznos dolgot erről tudna irni ?
2021. okt. 21. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!