Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el több...

Miért nem fogadják el több országban az orosz Szputnyik oltást, amikor az jó?

Figyelt kérdés
Meg a kínait sem, azt hiszem.
2021. okt. 22. 11:46
 1/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Politika
2021. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelműen politika. Ez várható volt előre, sajnálom azokat, akiket megvezetett a kormány és a vezér is. Egyértelműen azt mondták, hogy lehet vele utazni.

Nekem az oroszt ajánlotta fel először a háziorvos, pont az utazás miatt nem kértem, hanem vártam nyugatira.

Sokan most az oroszra Jannsennt kérnek, hogy tudjanak utazni. Pedig rohadtul nem ajánlott a kettő együtt, de inkább kockaztatnak.

2021. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Várható valamikor, hogy engedélyezni fogják?
2021. okt. 22. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Politika a ló...-t. Egyszerűen csesznek azokat az adatokat megadni, amit mások érdekes módon megadtak. Ez teljesen tipikus az oroszokra, vagy eleve rejtegetni szoktak valamit, vagy pedig csesznek mindenre és nincs is olyan adatuk, amire szükség lenne. A vakcinájuk is olyan, lehet, hogy jó, csak olyan oroszos mindent bele jó sűrűn típusú, minden 2. ember "haldoklik" tőle pár napig beadás után, tehát ilyen nem finomkodunk ezzel, lényeg, hogy hasson.
2021. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

"minden 2. ember "haldoklik" tőle pár napig beadás után"


Oltási reakciónak hívják és teljesen természetes jelenség. Más oltásoknál is megfigyelhető.

Egyébként meg amikor az oroszok beadták a szükséges hiánypótlásokat, akkor pedig abba kötöttek bele, hogy a gyárban beszennyeződhet a vakcina.

Érted? Egyáltalán mit jelent az hogy beszennyeződhet? Mekkora kockázat van erre és az eddig beoltottak oltása miért nem volt szennyezett?

Nagyon egyszerű, ezek csak kreált indokok. És ezzel megint hónapokig elhúzhatják az engedélyezést.

2021. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem adták be a szükséges iratokat, ők maguk ismerték be.

Oltási reakció az más, az minden oltásnál előfordul(hat). Itt az oltóanyag miatti reakcióról van szó. A környezetemben rengeteg embert oltottak az orosszal és sokakat igen komolyan megviselt az első pár nap. Astranál és Pfeizer oltottak között ilyesmire nem panaszkodott szinte senki.

2021. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!