Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek az eddig oltatlano...

Szerintetek az eddig oltatlanoknak kb hány százaléka fogja magát jövőre beoltatni? Vagy ha jövőre nem is, de mondjuk 2023-ra.

Figyelt kérdés

Ugye sok oltatlan attól tart, hogy még kiderülhet valami "hosszútávú mellékhatása" a vakcináknak 2-3, egyesek szerint akár 4-5 év múlva is.


A másik meg hogy, elvileg 2 évig ezek a vakcinák kísérletinek számítanak és majd csak 2022 decembere körül jár le ez a 2 éves fázis.


Ott van még az is, hogy vajon hány ember lesz aki eddig azért sem oltatott mert úgy gondolta korona nem is olyan veszélyes, de az elkövetkezendő 1.5-2 évben ő maga vagy közeli ismerőse elkapja és nagyon csúnyán lebetegszik tőle és emiatt gondolja meg magát.



2021. okt. 26. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Miért téma ez? Aki akarja az beoltatja magát. Aki nem akarja az nem. Tistelkük már a másik döntését.

Amúgy csak mondom: Barátnőm és a férje be van oltva mindkét oltást megkapták ( pfizer a férjnek, Astra a feleségnek) Mindketten 2 hónapja durván covidosok voltak. Barátnőm sírt a fájdalomtól, mint mondta, a torka annyira fájt( vérzett is neki) mintha éles késsel hasogatták volna. 1 hétig majdnem 40 fokos lázzal feküdtek az ágyban. Húga aki asztmás, allergiás mindenre, ő az allergia miatt nem oltatta be magát. Ő volt végig a bírátnőmmel, főzött rájuk, mosott rájuk, ápolta őket. Végig ott volt. Biztonságból nem hagyta el a lakást ( én vásároltam be mindig, de csak az ajtóig vittem a cuccokat) A húga oltatlanként, betegen nem kapta el tőlük. Szóval nem egymás torkának kéne esnünk, hanem segíteni a másikon amikor kell, és tiszteljük mindenki döntését.

2021. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Vagy inkább a 4., 5., 6., 7. stb. emlékeztető oltás után (amelyből más betegségek elleni vakcináknál 10-15 évente elég egy) hány addig oltott fogja azt mondani hogy ez nonszensz és "elég legyen, eddig oltakoztam de nem tovább"?
2021. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

2-nek.

Én beadattam a 2 astrát. De többet nem vagyok hajlandó. Ha ez a két oltás is kevés, akkor mindegy mennyite adunk be magunknak az is kevés lesz. De nagyon reménykedek, hogy jövőre már nem lesznek ilyen idétlen korlátozások, mert nagyon unom már!

2021. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!