Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltatlanok! Ti miért nem...

Oltatlanok! Ti miért nem oltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Milyen okokból?

2021. okt. 8. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Mert átestem a fertőzésen és még mindig több antitest van a véremben mint az oltott rokonaimnak.
2021. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Mivel nagyon odafigyelek saját testi és lelki egészségemre, nem voltam beteg már hosszú ideje és ha átestem is a kovidon, nem tudok róla, lehet, hogy tünetmentes volt.


Nincs szükségem egy 2023 januárjáig kísérleti fázisban lévő VAKcinára, amit most tesztelnek az embereken, tehát emberi kísérlet zajlik most jelenleg.

A saját immunrendszeremben és magamban jobban bízom.

2021. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Oltáspártiként nem értem miért kellett az elsőt lepontozni? Vakcina lényege, hogy legyen antitest a vérben, kialakuljon a védettség, neki pedig van, miért vagytok akkor böszmék?
2021. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Nekem elég meggyőző indok az oltás ellen, hogy a közvetlen környezetemben amorizálódnak le, vagy éppenséggel halnak meg az emberek, az oltás miatt. Véletlen lenne? Hát ha kimondja az orvos, akkor bizony nem az. Márpedig ezeknél az eseteknél ki lett mondva, hogy az oltás okozta.

Egyébként minek oltatni? A nyájimmunitás nem történik meg 100% átoltottsággal sem, mert az oltottak is fertőzhetnek és megfertőződhetnek. Ja, hogy oltottan nem kerülsz lélegeztetőgépre? Ez sem igaz, hiszen a kórházak oltottakkal vannak tele. Akinek van egészségügyis ismerőse, kérdezzen rá. Nekem van több is.

2021. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4

Ezt az oltás miatti haláleseteket meg javaslom inkább az agyamenteknek mondjad, ők legalább elhiszik. 😂

2021. okt. 8. 16:59
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Tudod, elég szomorú, hogy inkább a kormány által eléd tolt kamu számoknak hiszel, mint egy embertársadnak. Én nem kamuzok, nincs okom rá, hogy egy anonim oldalon hülyeségeket firkantsak. Viszont azt azért halkan megsúgom, hogy mostmár ti, akik még elhiszitek a covid mesét, vagytok kevesebben. Nagyon sok oltott megbánta. Át lettél bszva. Nem engem kell kiröhögni, aki a valóságot, tapasztalatot írja, hanem magadat, aki még mindig vakon issza a média szavát.
2021. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Részemről azért, mert nem bízom egy kutyafuttában kifejlesztett oltóanyagban. Az azért beszédes, hogy oltás előtt aláíratják a felelősségvállalási papírt...
2021. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Fél évvel a fertőzés után még mindig bőven van antitestünk, miért is kéne az oltás?
2021. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Mert felesleges azért.Nem vagyok veszélyeztetett és nem is félek egyáltalán a nátha vírustól.Voltam néha nagyon beteg,ez sem lehet rosszabb.

Otthon dolgozom,sportolok,vitaminokat szedek,egészségesen táplálkozom,nem vagyok elhízott sem pedig dohányos,nem vagyok idős sem,gyereket is szeretnénk és nem engedhetem magamnak hogy hónapokra bezavarjon bármi is a ciklusomba plusz sok ismerőstől hallottam negatív sztorikat a csodás kísérleti oltásról ami nem hazugság és nem a neten olvastam hanem személyes tapasztalatok.Ha nem akarnánk babát akkor sem oltatnám be magam úgyhogy szinte mindegy is

2021. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert átestem rajta, és nem volt erősebb egy megfázásnál. Azt nem tudom, hogy mennyi antitestem van (nem is érdekel), ha megint elkapom sem fog történni semmi.
2021. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!