Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 évesen miét viselem ennyire...

20 évesen miét viselem ennyire rosszul a covidot ?

Figyelt kérdés

Sajnos elkaptam èn is , de fulladok , hátam is fáj, köhögök , nem bírok kigyógyulni belőle pedig már több, mint 1 hete az vagyok :(

Szerintetek befogok kerülni a korházba ?



2021. okt. 27. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Oltva vagy?

Sajnos ez a mutáns már a nagyon fiatalokra is veszélyes. Hallottam gyerekről is lélegeztetőn.

2021. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyéni, hogy ki hogyan viseli. Az 50 feletti rokonom megúszta szaglásvesztéssel, a 40 éves kolléganőm egy hónapig volt pozitív, és fél éve szenved az utóhatásoktól, én tőle kaptam el terhesen, viszonylag könnyen vészeltem át.
2021. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem a kor a legfontosabb tényező, hanem, hogy milyen a szervezeted, és mennyire vagy egészséges. Egy fiatal, oltott is belehalhat, de épp így egy idős, oltatlan ember is átvészelheti 2-3 nap alatt.


Kórházba addig nem visznek míg nem merül fel az életveszély kérdése, ami nálad már valószínűleg nem fog felmerülni, mivel több mint egy hete csak vegetálsz.


Azt tanácsolom, hogy kezeld úgy, mint egy komolyabb megfázást, tehát igyál sok vizet, meleg citromos és mézes teát, feküdj alaposan betakarózva, és viselj maszkot ha bírod. Ha pedig nem vagy beoltva, felépülés után kérd ki a háziorvosod véleményét arról, hogy érdemes-e oltatnod magad, nincsenek-e kizáró okok, stb.

2021. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok oltva, igen ez màr az új típusú koronavírus, amit elkaptam, ez van a határozatba amit kaptam. :/

Próbálok sok teát inni, meg szedem a vitaminokat is, de ettől többet nem tudok tenni sajnos. Remélem nem fog súlyosbodni, íz és szaglásvesztés nàlam is fennáll :/

2021. okt. 27. 13:22
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

"feküdj alaposan betakarózva, és viselj maszkot ha bírod"


Jézusom.....

2021. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem azt úgy értette , hogy társaságba viseljek maszkot , ha emberekkel találkozom, vagy családtaggal :D
2021. okt. 27. 13:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem írt az orvosod Favipiravirt vagy egyebet? Állítólag nagyon sokat segít!
2021. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De írt, csak elolvastam a mellékhatásokat :D mondom inkább vigyen el a tüdőgyulladás, de ezt nem vállalom be.
2021. okt. 27. 14:11
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Te tudod...
2021. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert az csak tévhit, hogy egészséges fiatalnak nem lehet súlyos tünete.

A vakcinainfós Facebook csoportban volt nemrég egy kép egy 29 éves, korábban egészséges fiatal tüdejéről egy kép, hogy mit tett vele a Covid. Azóta belehalt.

De sokaknak utána vannak hónapokig poszt Covid tüneteik, gyakorlatilag tele vannak a poszt Covid ambulanciák.

A Favipiravirt pedig érdemes lett volna, most már mindegy. De érdekes hozzáállás, hogy inkább meghalsz. Akkor viszont nem értem, miért panaszkodsz, hogy rosszul vagy?

Elutasítottad a védőoltást, elutasítottad a kezelést, ami segíthetett volna. Ennyi.

2021. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!