Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak engem szomorú el, hogy...

Csak engem szomorú el, hogy kötelezhetnek az oltásra? Ezt egyáltalán hogy lehet emberekkel megtenni?

Figyelt kérdés

Bár rám nem vonatkozik a jelenlegi élethelyzetemben, de mégis annyira szomorúnak tartom, hogy most kötelezhetnek embereket arra, hogy akaratukon kívül felvegyék az oltást.. ezt hogy tehetik egyáltalán meg? Más országokban is 'kötelező'?

És akik nem akarják felvenni, de kötelezik őket, velük mi lesz?? :(



2021. okt. 29. 07:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

Engem is elszomorít. Undorító volt ez a kormánytól. Így még nagyobb munkaerő hiány lesz, mert sokan lesznek akik felmondanak emiatt. Sokaknak nem lesz munkájuk!

Mi közük van hozzá, mitől lesz nekik jobb ha mindenki be lesz oltva?

2021. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22%

Itt a gyk-n egy másik univerzumban élnek az emberek. Itt élik ki belső fusztrációjukat, hogy életükben elöször valami olyat kéne bevállalni, ami a közügyért van és nem saját magukért.

Jó takarítást és fekete munkát nektek.

2021. okt. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%

Illetve, anyukám fiatal felnőttként a 80-as évek végén kapott behívót kanyaró elleni oltásra, mert nem volt kiskönyve és nem tudták hogy megkapta e kicsi korában. Ezért simán beoltották. Nem volt a jogaimért harcolás, a szabadság elvesztése hiszti. Tudomásul lett véve.

És igen, ha hiszed, ha nem, minden oltás és gyógyszer egyszer új, ismeretlen és nem rég kezdték el használni szakaszban van.

Nem nehéz ezt felfogni. Legalábbis nem lenne :)

2021. okt. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nekem az nem jut el egészen egyszerűen az agyamig, hogy vagyok Én például, aki nincs oda az oltásért, nem értek egyet ezzel a zsaroló politikával, illetve vannak azok, akik megkapták az oltást/egyetértenek vele stb, Én maximum magát a politikát szólom le, amit ezzel kapcsolatban folytatnak, míg az 'oltott' emberek leszólnak engem, amiért Én másképp gondolkozok róla és nem szeretném felvenni :)

Én soha, egy oltott embert sem kérdőjeleztem meg, hogy 'hallod, Én nem értek egyet az oltással, mi a mocskos f*szért vetted fel???' , míg Én állandóan be vagyok támadva, hogy 'az oltás isten király, hülye vagy, hogy nem veszed fel'.

Egészségedre kedves 12-13-mas, vedd már fel az enyémet is, ha ennyire oda vagy érte.


NA EZT NEM NEHÉZ FELFOGNI! LEGALÁBBIS NEM LENNE :) :)



Bár egyre jobban érzem úgy, hogy vagy kreténséghez kötött az oltás felvétele, vagy azt adnak be vele.

2021. okt. 31. 06:46
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező. Én facebook kommentek között barmilyen vírussal vagy oltással kapcsolatos hír alatt pont az ellenkezőjét tapasztalom.

Egyből a trágár, erőszakos kommenteket látok, támadva azokat, akik felvették/felveszik az oltást. :D Komolyan, agyzsibbasztó.

Nem, nem akarom a tied. De gondolkozz, hogy 2020. márciusától 2020. október, novemberéig miben bíztál, reménykedtél, amikor még a megfelelőnek hitt kezelést alkalmazták az orvosok, hogy emberéleteket tudjanak menteni.


Mondjuk azért gondolhatod támadónak a valászokat a kérdésedre, vagy írásodra, mert nem értik/érted meg az emberek,hogy mit nem lehet felfogni azon, amit hozzáértő szakértők állítanak és javasolnak(pl.: Dobson Szabolcs). Vagy pl azok, akik talán napi szinten vírussal fertőzött betegeket látnak el.

Ez hasonló lehet, mintha azt állítanám,hogy kék az ég, te meg bizonygatnád,hogy nem az nem kék. Mert te egyszer láttad zöldnek (de az nem teszed hozzá,hogy az a sarki fény volt) csak megrögzötten állítod a saját magad igazát.

Én ezt tapasztalom. És nem vagyok se orvos, se virológus, se egészségügyis.

Sok sikert és remélem nem lesz negatív tapasztalatod a vírusssal.

Senki nem tudja, hogy kire hogyan hat, ahogy én sem :) majd meglátjuk, hiszen egyszer mindenkihez el fog érni.

2021. okt. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%

A politikát meg hagyjuk, úgy csűri-csavarja a dolgokat, ahogy jónak tetszik a jelenlegi vezetésnek. Elfelejtik,hogy felelősségük lenne az emberekért.

Már-már addig feszítik a húrt, ameddig tudják és szemérmetlenül képmutatóak a döntéseik, intézkedéseik.

2021. okt. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
Elözö, ha nem tudsz ertelmes dolgot irni, inkabb hallgass!
2021. okt. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Senior Séf ***** válasza:
82%
Tavaly március óta vártam, hogy mikor állnak elő a farbával. Ez volt a cél a madárinfluenza, meg a sertésinfluenza esetében is, még ha utólag titkosították is az utána kirobbant botrányt.
2021. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%

"kötelezhetnek embereket arra, hogy akaratukon kívül felvegyék az oltást

...

valamilyen módon a munkáltatókat is fogni fogja"


Akkor most arról beszélsz, ami jelenleg van, vagy arról, ami (szerinted) majd lesz?

2021. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!