Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegség/baj, ha nem tudok...

Betegség/baj, ha nem tudok szomorú lenni sokáig?

Figyelt kérdés

Szóval max fel óráig tudok sírni/ szomorú lenni, aztán megint minden jó. A természetem gondolom hozzá tesz a dologhoz, hogy eléggé optimista vagyok..

Iszonyat keveset vagyok szomorú, pedig az elmúlt öt évem nem volt egy könnyű szakasz..

Elgondolkodtam, hogy ha van olyan, hogy depresszió, akkor lehet ez is egy betegség? Mert tényleg így nincs rá okom, hogy boldog legyek majdnem napi 24ben, mégis szinte mindig ilyen vagyok.. és néha, amikor csak szomorkodni van kedvem, akkor sem tudok az lenni. Pedig adott lenne a hangulat:D



2020. jún. 4. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, basszus :D Nem, ez nem betegség, mert csak az betegség, ami árt neked.
2020. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyik kedvenc tulajdonságom magamban ez amúgy.. csak sokan azért nem vesznek komolyan/veszik komolyan a problémáimat, mert nem látják rajtam, hogy most letört lennék.

Amúgy most megnyugodtam, hogy akkor nem valami mentális betegség:D

2020. jún. 4. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!