Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem igazán tudnék gyógytesire...

Nem igazán tudnék gyógytesire járni, meg tudnám beszélni ezt az orvossal, vagy ne nagyon próbálkozzak ezzel?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok a gimiben, és eddig tudtam járni gyógytesire kedden dupla van, vagy pénteken 1 óra.. kedden sehogy sem tudnék elmenni, mivel akkora rakták nekem a faktot. :S Nem is igazán érzem, hogy használt volna valamit a gyógytesi, így a suli miatt meg se oldható, hogy járjak. Szerintetek meg lehetne ezt beszélni az ortopéd orvossal, hogy teljes felmentés, és otthon tornáznék (járt régebben hozzánk egy gyógytornász, le vannak írva a gyakorlatok, betanította nekem), és időközönként megmutatnám magam neki? Vagy biztosan nem egyezne bele szerintetek? :S köszönöm annak, aki válaszol! :)
2010. szept. 3. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:

dokija válogatja. én anno simán megkaptam afelmentést (igaz fősuli volt) mert a jobb térdem operált és nem megy az ugrabugra. lett volna még úszás, de azt meg nem tudok. mondtam a dokinak ha 20évig kibírtam úszás nélkül, a hátralevőben is elleszek vhogy, úgyhogy kihagynám ha lehet. teljes felmentést kaptam, pedig igazán csak simán lusta voltam, bár a lábamra valóban vigyázni kell. (4x operálták, keresztszalag plasztika egy régi sportsérülés miatt)

szóval próbáld meg, vesztenivalód nincs, max másik időpontot kapsz a gyógytesire (ha van olyan)

2010. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!