Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkísérhetem a párom az...

Elkísérhetem a párom az orvosi rendelésre, vagy nem?

Figyelt kérdés
November 1-től szigorítások lesznek megint, de nemtudom, hogy el szabad-e kísérnem majd az orvoshoz a párom? Magánrendelésre megy, én be vagyok oltva, ha ez számít...esetleg tudja valaki?
2021. okt. 30. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi ilyen jellegű intézkedés, ezért igen, elkísérheted.
2021. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Hát hívjátok fel a rendelőt, a legjobb, ha a párod teszi.

Csókolom, Gizi vagyok. Jövő hét keddre van időpontom, és már összezavarodtam, hogy most mi van covid miatt. Elkísérhet a párom, aki be van oltva?

2021. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal csak látogatni nem lehet bent fekvő betegeket. Kísérőre nincs konkrét szabályozás. Ami idén év elején volt szabály akkor kísérő sem mehetett be járóbeteggel épületen belülre azt tudom mert akkor vittem egy családtagomat orvosi vizsgálatra autóval és engem nem engedtek be, mondták hogy kint a szabadba lehetek vagy várakozzak az autóba. Csak akkor engedtek volna be ha segíteni kell a járásba.
2021. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Minek? Felnőtt emberek miért nem képesek egyedül orvoshoz menni?

Kórházban dolgozom, de elegem van belőle, hogy a szakrendelésen, NST-n, UH-n ott tolonganak a betegek, de azért még mindegyik magával hoz még egyet, biztos, ami biztos.

Gyereket kell kísérgetni, felnőtt embert nem. Vegyük már észre így két év után, hogy járvány van és ne fokozzuk a problémát marhára feleslegesen.

2021. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudod kedves 4-es, azért kísérem el a párom, mert ő kérte, másrészt mert tök normális dolog, hogy az ember nem hagyja a másikat magára a bajban. Fogalmad sincs a körülményekről, nem ismersz minket, de azért osztod az észt. A többieknek ment a zöld.
2021. okt. 30. 13:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4es: mondjuk azért, mert a gyerek apja is szeretné látni/hallani a gyereke szívverését?


Biztos nincs párod, de hidd el, léteznek olyan férfiak, akik nemhogy csak a feleségüket, de még a gyereküket is szeretik.


Covid miatt maszkot kell húzni, oltást kell beadatni, nem pedig lemaradni életed egyik legmeghatóbb pillanatáról!

2021. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat, de azt, hogy nem hagyod magára a bajban, mással is ki lehet fejezni. Pl. megvárhatod akár a kocsiban ahelyett, hogy 50. emberként benyomulnál egy amúgy is zsúfolt váróba.
2021. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6. Nyilván egy terhességmegállapító vizsgálat más, de azért mikor egy sima nőgyógyászati vizsgálatra tolonganak befele a férfiak, az kicsit röhejes. Mondom ezt nőként. Minden párom maximálisan támogatott eddig mindenben, de sose vártam volna el semelyiktől, hogy egy rákszűrésre elkísérjen.
2021. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most mi bajod van már, komolyan? Megkaptam mind a 3 oltást, és teljesen egészséges vagyok. Azt is írtam, hogy magánorvoshoz megyünk, nem is államira. A párom a szívére panaszkodik, nagyon nincs jól, neked volna szíved egyedül hagyni, amikor ki tudja, mi lesz vele? Nincs jobb dolgod, mint kötözködni? Ja bocs, inkább nem szólok, nem süllyedek le a szintedre.
2021. okt. 30. 13:38
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Akkor miért nem hívod fel a rendelőt és kérdezed meg, hogy bemehetsz-e ahelyett, hogy itt kérdeződködsz? Ugyanis ez bizony magánrendelőtől függ. Állami helyeken van korlátozva a látogatás.
2021. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!