Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha magas ellenanyagsz...

Mi lesz, ha magas ellenanyagszintre ráoltatok?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam COVID-os (enyhe tüneteim voltak, némi orrdugulás és nem érzek ízeket, szagokat), önkéntes karanténban voltam, papíron nincs nyoma a betegségemnek.

A munkáltatóm december 15-ig oltásra kötelezett.


2021. nov. 1. 05:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
58%
Elmész antigén vizsgálatra. Ott megvizsgálnak. Ha magas az ellenanyagszinted adnak igazolást, hogy nem kell az oltás. Munkáltatónak elviszed, azt mindenki boldog.
2021. nov. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Egy darabig...
2021. nov. 1. 05:39
 3/34 anonim ***** válasza:
53%

#1: Ilyen kivétel nem szerepel a rendeletben.

Kérdező; semmi gond nem lesz akkor sem.

2021. nov. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem a rendeleten múlik 3 mas. Orvosi vizsgálat. Vagyis megfelelően magas ellenanyagszintre nem oltanak rá.
2021. nov. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%
#4: Miért ne oltanának? Nem ellenjavallata egyik oltásnak sem.
2021. nov. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
47%
Nem, de semmi értelme. Majd oltanak ha lecsökken. Így ez alapján is kiadták a védettségi igazolást.
2021. nov. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
A bogarat a fülembe ültette a válaszoló. Orvosi igazolás elegendő lehet oltás helyett, hogy védett vagyok? (Már ha az vok, mivel olyat is hallottam, hogy betegség után nem volt elegendő antitestje)
2021. nov. 1. 05:50
 8/34 anonim ***** válasza:
89%

#6; Ez igaz, a védettségi igazolványt kiadják. De az állami szférában nem a védettségi igazolványt tették kötelezővé, hanem magát az oltást.

Tehát hiába estél át a fertőzésen igazoltan, hiába magas az ellenanyag szinted, azt nem fogadják el!

2021. nov. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Egy munkatársam befosatott, hogy ha ráoltatok magas ellenanyagra, akkor ki fog ütni az oltás...
2021. nov. 1. 05:56
 10/34 anonim ***** válasza:
82%

[link]



ott van a vérvizsgálatosba. Azaz, megmérik az ellenanyag szintet, és az alapján tervezni az oltást. Vagyis, ha magas a szint nem fogják beadni az oltást addig, amíg az ellenanyagszint nem csökken arra a szintre, hogy indokolt legyen az oltás. Erről adnak papírt. Amit el kell fogadni mindenhol munkahelyen, mert eü okk, hogy most nem oltanak!

2021. nov. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!