Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két Szputnyik oltás után mi...

Két Szputnyik oltás után mi lesz várhatóan a harmadik?

Figyelt kérdés
A koronavirus.gov.hu oldalon nem találtam erre vonatkozó információt.
2021. nov. 1. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A férjem Pfizert kapott, de felajánlották neki az egydózisú Janssent is, ha utazni szeretne. Viszont az ajánlások alapján védettség szempontjából előnyősebb az mRNS típusú vakcina, így úgy voltunk vele, hogy inkább védett legyen, mint tudjon PCR teszt nélkül utazni.
2021. nov. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pfizer
2021. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pfizer-t kaptam.
2021. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vektorvakcinára vektorvakcinát nem jó kapni, mert kiütheti egymást a kettő, és három oltással ott tartasz, mint aki egyet sem kapott. Lásd Gulyást.
2021. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. nov. 1. 10:02
 6/9 gyik123 ***** válasza:
0%

Ne kérj Pfizert 3.-nak, ugyanis Merkely Béla sem véletlenül kért Janssent a Szputnyikra, mivel tisztában van az mRNS oltások veszélyeivel.


“Merkely Béla saját ajánlásával szemben vette fel a harmadik oltást”


“A kormány és szakemberek szerint is mRNS-oltóanyagra (Pfizer, Moderna) vektorvakcina (AstraZeneca, Szputnyik V) ajánlott harmadik oltásnak, és ezt a Semmelweis Egyetem rektora is hangoztatta korábban. Ehhez képest az RTL Klub Reggeli című műsorában szerdán arról beszélt, hogy két Szputnyik után harmadiknak a Janssent adatta be magának. Csakhogy mindkettő vektorvakcina, szakértők szerint pedig nem ajánlott három, ugyanolyan típussal oltani.”


[link]

2021. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy az mRNS oltások "veszélyei" miatt tett volna így, inkább arra tippelek, hogy az azonos típusú (jelen esetben vektor-) vakcina pártján áll a 3. dózis esetén. Én majd mondjuk pénzt dobok fel, ha lehet választani.
2021. nov. 18. 13:24
 8/9 gyik123 ***** válasza:
Pedig biztos lehetsz benne, ugyanis eddig Ő maga ajánlotta. Tipikus példája annak, hogy “Bort iszik, vizet prédikál.”.
2021. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm.
2021. nov. 18. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!