Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a háziorvos elküld covid...

Ha a háziorvos elküld covid tesztre, akkor milyen tesztet végeznek, illetve mennyi idő alatt tudom meg az eredményt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Pcr

Mi az, hogy elküld?

Küld neked ki kocsit venni mintát vagy elküld maganlaborba?

2021. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel mentem hozzá mert köhögök és náthás vagyok, ezért mondta, hogy menjek el tesztre. Ami annyit jelent, hogy bevitte valamilyen rendszerbe az adataimat és hogy covid tesztet kér, így később hívtak telefonon, hogy holnap délután menjek a kórházba tesztre.
2021. nov. 3. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így volt. Addig nem vizsgált meg, amíg tesztre nem mentem. Először gyorstesztet csináltak, majd kb. 5 perccel utána PCR tesztet. Két nap múlva lett kész az eredmény, negatív lett, ekkor már fogadott a háziorvos, előtte nem.
2021. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Először gyorsteszt, ha az negatív, akkor PCR.
2021. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3! De most náluk is vannak covid tesztek (amik hamarosan lejárnak).
2021. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
Régebben ez az orrtúrás volt, de most a végbélből vesznek mintát, úgy készülj. Az utolsó 24 órában már ne rottyantsál, mert befolyásolhatja az eredményt, aztán akkor csapó-2.
2021. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!