Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek a vérvétel eredménytől,...

Félek a vérvétel eredménytől, hogyan tudnám leküzdeni az aggodalmam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves fiú vagyok, és eléggé stresszes állapotba kerülök, ha orvosi beavatkozást, pl. vérnyomás mérést kell végezni. Alapból magas értéket mutat, mivel fűződik egy, az ehhez tartozó szindrómám. Nos, munkahelyen volt vérvétel, amire nem jelentkeztem. Most a házi orvosommal akarok konzultálni, hogy beutaljon egy vérvételre. Az okés, hogy elmegyek, stb., de nagyon félek, hogy kimutat valami bajt a vérképemen a vizsgálat. Ti hogyan küzdtétek a félelmeiteket ? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2018. márc. 24. 22:58
 1/3 anonim válasza:
100%

Mert az jobb ha nem tudsz róla aztán elpatkolsz...


Nem kell félni. Nekem 15 éves koromban szokott fájni a fejem és furán voltam, aztán kiderült, hogy sürü a vérem, meg valami májjal kapcsolatos valami is de arról nem tudunk hogy lett volna, érdekes. Mégse fostam be. Én inkább attól parázok ha nem tudom mi miatt van valami. Inkább tudjam meg, minthogy késö legyen. F/18

2018. márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy belegondolsz, hány ember mevy keresztül létfontosságú szervet érintő műtéteken nap mint nap és kibírják és felépülnek. Csak nem fogsz beszarni egy vérvézeltől. Semmit nem fog kimutatni előre borítékolom.
2018. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen nincs még mitől tartanod az eredményt illetően. A vérvételtől ha félsz, akkor előtte vegyél be fél Xanaxot. Nekem doki mondta, hogy lehet bevenni, mert én is nagyon stresszes vagyok. Egyébként már nem fájdalmas a vérvétel, mert nagyon vékony a tű, és meg sem lehet érezni amikor beszúrják.
2018. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!