Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek csípések? Ha igen akkor...

Ezek csípések? Ha igen akkor megtudja nekem valaki mondani hogy mi csinálhatta ezeket? Kép alul

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 4. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
korod, nemed?
2021. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdődő futószemölcs is lehet vagy csak kidörzsölte a kabát!
2021. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tobb info kene

de inkabb tunik allergianak (csalankiutes, mint csipesne)


ilyen kifeszitett nyakkal tuti nrm sludtal akkor meg ott szunyog nem csiphetett meg. pok nem csip ilyet, ágyi poloska derekon csip stbstb.

2021. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe! Nemhogy frissen borotválkoztál? A szőrtüszők is ilyesmire duzzadnak az életlen borotvától és a gagyi allergén habtól. Szorítok, hogy ne szemölcs legyen..
2021. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1-2 napja vettem észre hogy ott vannak, csalán nem csípet meg, nem szeretem ölelgetni őket :P, lány vok vagyis nyakamon nem borotválkoztam, lehet az az oka hogy alváskór mindig ölelem a kis párnámat? De végülis már vagy fél hónapja így alszom el és csak most jelentek meg, a kulcstartóm is a csakamoz ér, de azt is már vagy 2 hónapja hordom és csak 1-2 napja jelentek meg. 16/L
2021. nov. 5. 07:25
 6/7 A kérdező kommentje:
A válaszokat még várom :)
2021. nov. 5. 07:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem csípések.
2021. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!