Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltottak nincs elegetek már?

Oltottak nincs elegetek már?

Figyelt kérdés

Be vagyok oltva, de csak azért oltottam magam be hogy mehessek szabadon mindenfele, erre ugyan úgy hordanom kell a maszkot és ugyan úgy el kaphatom a vírust,pedig emlékszem az elsőnék azt mondták ez védeni fog és így nem sokára már maszkot sem kell hordani stb. Erre még kellett 2.. Most jön majd a 4,5? Nem ezt mondták az elsőnél.

Szerintetek lesz még oltás?


2021. nov. 4. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Választás előtt senki nem fogja vállalni az ilyen szintű diszkriminációt, ez várható volt. A kötelező oltás felelőssége is át lett tolva a munkáltatók nyakára...
2021. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Egyébként sosem mondta senki, hogy nem fogod elkapni, nem lehetsz beteg, nem fertőzhetsz. Nem a fertőződéstől véd, hanem a súlyos lefolyástól, a szövdményektől, post-covidtól, kórháztól meg a haláltól. De ez is csak 80-90%-ban. Ezt hozzá kell tenni, amikor valaki azt mondja, hogy "de hát ugyanúgy elkaphatod/fertőzhetsz/ismerem a nagyanyámnak a szomszédjánaka a barátnőjét, akit beoltottak és mégis meghalt stb...." Egyébként szigorúan nézve az oltás hatásossága fél év, ezért is ajánlott a harmadik oltás felvétele, és lesz is ajánlott félévente az emlékeztető oltás. Ezt mág hozzá akartam tenni ahhoz, hogy függetlenül az oltottásgtól, miért nem fogja senki megengedni, hogy az oltottaknak ne kelljen maszk és más korlátozás.

első voltam

2021. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Érdemes ezeket elolvasni:


[link]


[link]

2021. nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem, mit parázol egy szuritól? Igen, lehet, hogy félévente be kell magunkat oltani, amíg el nem múlik a világjárvány.
2021. nov. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
#4 🤣Szerinted ezen múlik az egész, hogy fél-e a szuritól? Hamis biztonság érzetet ad, és károsabb mint gondolnád! Ha nem néznél annyi M1-et akkor sejthetnéd, hogy hülyére vagy véve!
2021. nov. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Simán csak egy biznisz ez és amíg hasznuk van belőle, addig fognak oltani.

Már épül a gyár is nálunk, na vajon miért?

Azt is elkell adni ha már több milliárdból épül meg.

2021. nov. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

"Oltottak nincs elegetek már?"


Nincs.


Attól, hogy sopánkodok, nem lesz jobb. Neked sem kellene panaszkodni, semmivel nem lesz jobb tőle az életed.

2021. nov. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
De nagyon főleg mostanra mikor már el kellene ismerni, hogy a svéd modell működött. Csak hagyni kellene békében az embereket ahogy az influenzával. Ha visszaállítanák a kórházi ellátásokat észre sem vennék, hogy nem sima influenzajárvány van mint máskor. De amíg erre nem hajlandó a kormány dőlni fognak a krónikus betegek és az idősek vírussal vagy vírus nélkül.
2021. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De, de nekem az ellenkezőjétől. A járvány egyre durvul, világos, hogy az oltottak sincsenek biztonságban, csak kisebb az esélye, hogy belehalnak, ettől még meg kellene adni a lehetőséget a legtöbb embernek, hogy otthon maradjon. Nem játszani, hogy minden OK, és az oltás megvéd. NEM véd meg!
2021. nov. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az a vicces, hogy több a napi halott, mint tavaly ilyenkor, amikor még senki nem volt oltva 🤣
2021. nov. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!