Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltottak, titeket kicsit sem...

Oltottak, titeket kicsit sem zavar, hogy egy világméretű emberkísérletben vesztek részt önként azzal, hogy beoltatjátok magatokat, és senki nem vállalja az esetleges egészségkárosodásokért a felelősséget?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 13:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit sem. A gyerekkori rubeolaoltás kapcsán sem agyalok ilyen fassgokon.
2021. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 hollófernyiges ***** válasza:
80%
Te is emberkísérletben szerepelsz, csak az a covid akut és hosszú távú hatásait vizsgálja.
2021. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
73%
Egyáltalán nem zavar.
2021. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Csak annyira, mint amikor bekapok egy aspirint.
2021. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Nemzavar, van jobb dolgom. Mind1 volt h beoltanak e vagy sem.. a kovidot 2 nap alatt kihevertem. De mivel anelkul nemtudtam edzeni jarni ugyvoltam vele h banja a f*szom.
2021. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%

Én nem szeretném, hogy a COVID kísérletezzen rajtam, főleg, hogy krónikus beteg vagyok.



[link]


[link]


[link]

2021. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Oltatlanként mondom, hogy mi vagyunk a kontroll csoport. Amúgy meg a kutyát nem érdekli, hogy meghalsz-e te, vagy én. Az sem, hogy az oltottak meghalnak-e.
2021. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Én baromira unok minden coviddal kapcsolatos dolgot. Beoltottak kész, nem foglalkozom vele.Wellnessezni tudjak menni, a többi nem érdekel. Ha mindig ezen agyalna az ember akkor belebolondulna.
2021. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

Engem jobban zavarna a covid fertőzés, aminek az egészségkárosító hatásaiért senki nem vállalja a felelősséget. Szintén jobban zavarna, ha 10 évet kéne várni az oltásra, mert be akarnák tartani az összes felesleges bürokratikus tökölést.

Mit nem lehet azon érteni, hogy vírus elleni oltások már nagyon régóta léteznek, és ha új vírus van, akkor nem a semmiből kell feltalálni ellene az oltást, csak be kell helyettesíteni.

2021. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%
Minden orvosi beavatkozásnál aláírod, hogy beleegyezel, Te vállalod a felelősséget.Max egetrengető műhiba esetén van felelősségük. Akármilyen gyógyszert beszedsz, és kiderül egy addig nem tapasztalt allergiás reakció lép fel, na ott ki vállalja a felelősséget? Újabban a mammográfián is aláíratnak egy papirt, hogy előfordulhat, hogy nem veszik észre az elváltozást.
2021. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!