Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltottak nincs elegetek már?

Oltottak nincs elegetek már?

Figyelt kérdés

Be vagyok oltva, de csak azért oltottam magam be hogy mehessek szabadon mindenfele, erre ugyan úgy hordanom kell a maszkot és ugyan úgy el kaphatom a vírust,pedig emlékszem az elsőnék azt mondták ez védeni fog és így nem sokára már maszkot sem kell hordani stb. Erre még kellett 2.. Most jön majd a 4,5? Nem ezt mondták az elsőnél.

Szerintetek lesz még oltás?


2021. nov. 4. 23:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10. Hát ez az érdekes!
2021. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abból van elegem hogy második éve nincs gyermekorvos és ha nem rohanunk az ügyeletre a sokadik telefonos rendelést megelégelve és fekszünk be a kórházba a gyermekem itthon halt volna meg bélcsavarodásban.

Egyébként oltott vagyok,de köszönöm a harmadikat már kihagyom.

2021. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
De, nagyon, a maszk miatt oltattam, hogy ne kelljen hordani, de így elnézve semmi értelme nem volt. A többit már kihagyom.
2021. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk egyetemen annak nem kell maszkot viselnie, aki be van oltva. Ha másért nem, ezért megérte. Meg azért is, mert ilyen utóhatásokkal én még egyszer nem kérek ebből a vírusból köszönöm....
2021. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
16%

Oltott vagyok, nincs elegem.

Senki nem állította hogy nem kaphatom el, és azt se hogy többé nem kell maszk. Nem értem a meglepődést.

Mehetek szabadon akárhova.

Annak meg csak örülök, hogy a vonaton nem turháznak a nyakamba.

2021. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!