Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Feldmar...

Mi a véleményetek Feldmar Andrasrol; ill. arról a terapiarol amit Kanadában csinál? Az LSD és az MDMA valóban gyógyítò lehet megfelelő szakember felügyelete mellett? A drogozás lehetőség az öngyogyitasra?

Figyelt kérdés

#drog #LSD #MDMA #Öngyogyitas
2021. nov. 6. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell ismerni egy szert, nem össze vissza drogozni. Ha valaki skizofrén, vagy lelki gondjai vannak, ne drogozzon, mert előhozhat problémákat, függőség lesz belőle. Fel kéne világosítani az embereket, hogy melyik drognak milyen hatása van. Az LSD, vagy más hallucinogének, ahogy előttem is leírták kitágítják a tudatot, nem mindenki tudja befogadni, főleg, ha tudatlanul felelőtlenül használja, és ez lesz belőle, mint a belinkelt kérdésben. Ez a kérdező, beleolvastam láttam használt speedet, füvet, mindent orrba szájba. Ezek nem játékszerek. Feldmár Andrásnak egyébként olvastam a könyveit, nagyon érdekesnek tartom, 40 év terápiás tapasztalat alapján azért tudja, hogy mit beszél.
2021. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%
A drog egy csodálatos dolog, a drog a legjobb barátunk!!!
2021. nov. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!