Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ultrahang illetve a CT...

Az ultrahang illetve a CT után érdemes tükrözést csináltatni?

Figyelt kérdés
Abban az esetben ha nem mutat ki elváltozást az első kettő de még mindig gyomor panaszok vannak.Szúró és égő fájdalom.Van olyan dolog amit az első kettő nem mutat ki de a tükrözés igen?
2021. nov. 8. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt biztosan szakorvostól kérdezném, de szerintem igen, érdemes, mert lehet olyan, amit az előbbi 2 nem mutat ki, de az utóbbi igen.


Én nem vagyok szakorvos, csak sokszor fordítottam már magyarról angolra, németre egészségügyi anyagokat. Ezzel együtt egészségügyi szakfordító sem vagyok, társadalomtudományi és gazdasági szakfordító és tolmács végzettséggel rendelkezem.

2021. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell tükrözni. A másik kettő kimutatta volna ha gond van. Talán a táplálkozásodon kellene változtatni.
2021. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát egy gyomorfekélyt, helicobacter fertőzést nem mutat ki se a CT, se az UH, csak a tükrözés.
2021. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tükrözés jó esetleg mintavételre.
2021. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. nov. 8. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Helicobactert mutattak ki tükrözéskor kivett mintában nálam. Hasonló tüneteim voltak.

Uh-n azt mondta a doki ha ott látnak valamit akkor már nagy a baj.

2021. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!