Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatósági karantén alatt kik...

Hatósági karantén alatt kik jönnek ki ellenőrizni és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Akivel egyutt élek neki is karanténba kell lennie? Akkor is ha itt él de nem volt itthon?

2021. nov. 9. 03:23
 1/6 A kérdező kommentje:

Bemennek a házba is?

Orvos kérdezte hányan lakunk, mondtam hogy 2en, de azt nem hogy nem tartozkodik itt jelenleg. Akkor most mi lesz? Fel veszik majd az ő adatait is?


10 nap leteltével csak újabb teszttel oldják fel?

2021. nov. 9. 03:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon szoktak, de nem jelenti azt hogy biztos nem mennek ellenorizni...

Akivel elsz, annak csak akkor lesz karantenben, ha nincs vedettsegi kartyaja

2021. nov. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
rendőrök, a gyakoriság pedig teljesen változó: lehet, hogy egyszer se mennek a 10 nap alatt, lehet, hogy naponta mennek.
2021. nov. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kaptam emailt is amiben az van hogy "önként" letolthetek egy alkalmazást és akkor nem jönnek ki ellenőrizni?!


Ha tüneteim elmulnak akkor csinálnak ujabb tesztet vagy nem?

2021. nov. 9. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha az alkalmazást használod, akkor nem mennek ki. Én tavasszal voltam covidos, a férjemhez jöttek minden nap, hozzám nem.

Időnként jön egy sms, nekem naponta egyszer jött, egy munkatársamnak volt olyan, hogy kétszer is. Akkor 15 percen belül készíteni kell egy szelfit.

A férjemhez a rendőrök jöttek, a házba nem jöttek be, az udvarra sem. Vagy az ablakból jelzett nekik, vagy volt, hogy ő ment ki az udvarra.

A karantén végén újabb teszt nem készül.

2021. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, a házikarantén appot ha letöltöd nem jönnek ki ellenőrizni. :) Továbba ha letelik a 10 nap, ami a határozaton is szerepel, akkor szabad ember vagy, újabb teszt nem kell.

Akivel együtt laksz van védettségije? Mert akkor rá nem vonatkozik a karantén.

2021. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!